1:0
1:0
- : -

Sépiáci Panthers Praha D - Las Plantas Original B 5:1
1. Vít Halamíček, 5. Petr Lávička, 12. Petr Tomeš, 19. Zdeněk Dryák, 35. Petr Tomeš - 7. Tadeáš Provazník; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 5 + Vít Halamíček OS:5; využití: 2:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Marek Máčala ? - Jan Příkopa ?; po třetinách: 3:1, 1:0, 1:0;
36:00
34:24
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Petr Tomeš bez asistence (5:1).
34:24
Vyloučen hráč Radek Fabián družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za nesportovní chování.
24:50
Vyloučen hráč Jan Příkopa družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za nesportovní chování.
24:00
24:00
21:44
Trestné střílení družstva Las Plantas Original B neproměnil Vladimír Smetana.
20:23
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Sépiáci Panthers Praha D na 2 minuty za držení.
18:18
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Zdeněk Dryák bez asistence (4:1).
18:11
Vyloučen hráč Marek Kolacia družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za sekání.
15:19
Vyloučen hráč Petr Tomeš družstva Sépiáci Panthers Praha D na 2 minuty za hra rukou.
12:00
12:00
11:53
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Petr Tomeš, asistoval Tomáš Pauček (3:1).
10:03
Vyloučen hráč Jiří Ullmann družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:35
08:35
Vyloučen hráč Vít Halamíček družstva Sépiáci Panthers Praha D - osobní trest.
08:35
Vyloučen hráč Vít Halamíček družstva Sépiáci Panthers Praha D na 2 minuty za nesportovní chování.
06:29
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Tadeáš Provazník, asistoval Jiří Ullmann (2:1).
05:30
Vyloučen hráč Vít Halamíček družstva Sépiáci Panthers Praha D na 2 minuty za sekání.
05:30
Vyloučen hráč David Halamíček družstva Sépiáci Panthers Praha D na 2 minuty za sekání.
04:30
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Petr Lávička bez asistence (2:0).
00:58
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Vít Halamíček, asistoval Lukáš Pokorný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů Las Plantas Original B:
00:00
Line-up domácích Sépiáci Panthers Praha D: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Dan Ježil, Šimon Baumruk, Tomáš Pauček, Petr Tomeš, Petr Vobecký