1:0
2:3
- : -

BLACK ANGELS C CELTIC - FBC Slavia Praha 4:3pn
20. Ondřej Falber, 34. Roman Šauer, 42. Lukáš Klíma - 34. Jakub Puciow, 39. Matouš Doubek, 42. Filip Bílek; rozhodčí: Daniel Přibil - Jan Brak; vyloučení: 3:4; využití: 0:2; diváků: 28; zásahy brankářů: Josef Čáslava ? - Petr Kabelka ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 2:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C CELTIC hráč Tadeáš Velechovský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč Ondřej Otáhal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C CELTIC hráč Roman Šauer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč Pavel Dušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C CELTIC hráč Lukáš Tichý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč Filip Bílek a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
43:43
Vyloučen hráč Tomáš Lada družstva BLACK ANGELS C CELTIC na 2 minuty za držení.
42:10
Timeout BLACK ANGELS C CELTIC
41:39
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Lukáš Klíma, asistoval Roman Šauer (4:3).
41:08
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Filip Bílek, asistoval Ondřej Otáhal (3:3).
40:43
Vyloučen hráč Ondřej Pavelec družstva BLACK ANGELS C CELTIC na 2 minuty za hra rukou.
38:49
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Matouš Doubek, asistoval Ondřej Otáhal (3:2).
36:51
Vyloučen hráč Jaroslav Seiml družstva BLACK ANGELS C CELTIC na 2 minuty za sekání.
33:50
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Puciow, asistoval Pavel Dušek (3:1).
33:11
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Roman Šauer, asistoval Lukáš Klíma (3:0).
30:00
30:00
25:12
Vyloučen hráč Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
23:40
Vyloučen hráč Roman Malík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
19:14
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Ondřej Falber, asistoval Tadeáš Velechovský (2:0).
15:00
15:00
13:01
Vyloučen hráč Jakub Puciow družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.