3:2
4:2
- : -

Florbal TJ Kobylisy B - IBK Kubánský Klan 11:6
3. Ondřej Kočí, 6. Tomáš Procházka, 10. Jan Hrdlička, 14. Matouš Tichý, 18. Daniel Havlíček, 22. Jan Hrdlička, 30. Tomáš Procházka, 35. Tomáš Procházka, 38. Lukáš Fiala, 39. Ondřej Kočí, 40. Jan Hrdlička - 7. Jiří Kroulík, 15. Tomáš Furch, 21. Michael Feuerstein, 27. Pavel Šusta, 37. Jiří Kroulík, 38. Vojtěch Krsek; rozhodčí: Petr Herman - Jan Strnad; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Jiří Kraml ? - David Blažej ?; po třetinách: 4:2, 3:2, 4:2;
45:00
44:17
Vyloučen hráč Jiří Kroulík družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za bránění ve hře.
39:33
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Ctirad Malina (11:6).
38:08
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Ctirad Malina (10:6).
37:24
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Vojtěch Krsek, asistoval Tomáš Furch (9:6).
37:13
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Ctirad Malina (9:5).
36:36
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Jiří Kroulík, asistoval Pavel Šusta (8:5).
34:03
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Tomáš Procházka, asistoval Daniel Havlíček (8:4).
30:00
30:00
29:09
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Tomáš Procházka, asistoval Jiří Kraml (7:4).
26:48
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Pavel Šusta, asistoval Tomáš Furch (6:4).
25:09
Vyloučen hráč Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za hrubost.
22:58
Vyloučen hráč Filip Dotlačil družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za sekání.
21:58
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Ondřej Kočí (6:3).
20:13
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Michael Feuerstein, asistoval Tomáš Furch (5:3).
17:31
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Daniel Havlíček bez asistence (5:2).
15:00
15:00
14:28
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Tomáš Furch, asistoval Marek Vandas (4:2).
13:23
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Matouš Tichý, asistoval Daniel Havlíček (4:1).
09:23
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Jan Hrdlička z trestného střílení (3:1).
06:25
05:20
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Tomáš Procházka, asistoval Dominik Chlum (2:0).
02:58
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Lukáš Fiala (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Kubánský Klan:
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Ondřej Kočí, Lukáš Fiala, Petr Wagner, Ctirad Malina, Jan Hrdlička