0:1
0:4
- : -

IBK Kubánský Klan - TJ Sokol Královské Vinohrady C 2:7
5. Vojtěch Krsek, 10. Jiří Kroulík - 11. Oldřich Pilecký, 15. Oldřich Pilecký, 25. Vojtěch Máca, 32. Oldřich Pilecký, 40. Vojtěch Máca, 41. Jan Otta, 45. Richard Klíma; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Petr Herman; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Blažej ? - Jakub Záhora ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 0:4;
45:00
44:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma, asistoval Jakub Záhora (2:7).
41:29
Vyloučen hráč Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
40:48
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Otta bez asistence (2:6).
39:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Gustav Ondrejčík (2:5).
32:33
Vyloučen hráč Jakub Jestříbek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
31:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Oldřich Pilecký, asistoval Jakub Jestříbek (2:4).
30:00
30:00
24:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Richard Klíma (2:3).
15:00
15:00
14:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Oldřich Pilecký, asistoval Pavel Hájek (2:2).
10:13
09:33
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Jiří Kroulík, asistoval Pavel Šusta (2:0).
04:07
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Vojtěch Krsek, asistoval Pavel Šusta (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Nejedlo a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Vojtěch Máca, Jakub Vrzák, Richard Klíma, Gustav Ondrejčík, Jan Švejda