0:0
2:0
- : -

Panthers Děkanka Praha B - Wizards DDM Praha 10 5:3
1. Eliška Škvorová, 6. Natalie Vesecká, 15. Ivana Lamková, 37. Andrea Nováková, 38. Natalie Vesecká - 3. Adéla Valentová, 11. Andrea Suchánková, 14. Vanda Sudíková; rozhodčí: Patrik Trejbal - Ondřej Jícha; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Marie Dresslerová ? - Daniela Sklenářová ?; po třetinách: 3:3, 0:0, 2:0;
45:00
44:28
Vyloučen hráč Tereza Vlková družstva Panthers Děkanka Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:46
Timeout Wizards DDM Praha 10
37:01
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Natalie Vesecká bez asistence (5:3).
36:44
Vyloučen hráč Tereza Pluhařová družstva Panthers Děkanka Praha B na 2 minuty za sekání.
36:04
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Andrea Nováková, asistoval Tereza Pluhařová (4:3).
34:29
Vyloučen hráč Dana Husáková družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
25:42
Vyloučen hráč Olga Chudosovcevová družstva Panthers Děkanka Praha B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:08
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Ivana Lamková, asistoval Veronika Raková (3:3).
13:40
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Vanda Sudíková, asistoval Adéla Valentová (2:3).
10:36
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Andrea Suchánková, asistoval Michaela Lachová (2:2).
05:57
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Natalie Vesecká, asistoval Veronika Raková (2:1).
02:41
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adéla Valentová, asistoval Vanda Sudíková (1:1).
00:48
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Eliška Škvorová, asistoval Tereza Pluhařová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Daniela Sklenářová; hráči v poli: Leona Lahoda, Dana Husáková, Michaela Lachová, Andrea Suchánková, Gabriela Pechrová
00:00
Line-up domácích Panthers Děkanka Praha B: brankář: Marie Dresslerová; hráči v poli: Eliška Škvorová, Natalie Vesecká, Tereza Vlková, Veronika Raková, Tereza Pluhařová