2:0
0:1
- : -

Wizards DDM Praha 10 - Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze 3:2
5. Leona Lahoda, 25. Lucie Smutná, 30. Karolína Doležalová - 9. Hana Kopuletá, 33. Martina Lamblová; rozhodčí: Ondřej Jícha - Dominik Hrubý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tereza Macounová ? - Tereza Popovičová ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 0:1;
45:00
32:01
Branku družstva Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze vstřelil Martina Lamblová, asistoval Jitka Pokorná (3:2).
30:00
30:00
29:37
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karolína Doležalová, asistoval Leona Lahoda (3:1).
24:11
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Lucie Smutná, asistoval Vanda Sudíková (2:1).
15:00
15:00
12:27
Vyloučen hráč Gabriela Pechrová družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
08:42
Branku družstva Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze vstřelil Hana Kopuletá, asistoval Lenka Bendlová (1:1).
04:26
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Leona Lahoda, asistoval Karolína Doležalová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Dominik Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze:
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Tereza Macounová; hráči v poli: Dana Husáková, Gabriela Pechrová, Leona Lahoda, Michaela Lachová, Andrea Suchánková