0:3
1:7
- : -

Sport Eden Beroun - FbŠ Bohemians Praha 8 C 3:12
6. Michal Janoušek, 8. Vít Žebra, 36. Šimon Chňoupek - 4. Jan Šebek, 6. Matěj Pecha, 13. Matěj Pecha, 14. Jaroslav Medulič, 20. Jakub Šejbl, 26. Jakub Šejbl, 29. Jakub Šejbl, 31. Jakub Šejbl, 33. Matěj Pecha, 34. Matěj Pecha, 34. Ondřej Kučera, 35. Matěj Pecha; rozhodčí: Jakub Kabourek - Michal Lipinský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Šlejhar ? - Tadeáš Musil ?; po třetinách: 2:2, 0:3, 1:7;
36:00
35:56
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Šimon Chňoupek, asistoval Vít Žebra (3:12).
35:31
Vyloučen hráč Tomáš Jančík družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C na 2 minuty za špatné střídání.
34:44
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Matěj Pecha, asistoval Jan Šebek (2:12).
33:44
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Jaroslav Medulič (2:11).
33:35
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Matěj Pecha bez asistence (2:10).
32:12
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Matěj Pecha, asistoval Jakub Šejbl (2:9).
31:29
Timeout Sport Eden Beroun
30:32
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Jakub Šejbl, asistoval Martin Šebek (2:8).
28:36
28:09
Timeout FbŠ Bohemians Praha 8 C
25:33
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Jakub Šejbl, asistoval Tomáš Jančík (2:6).
24:00
24:00
19:53
13:09
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Jaroslav Medulič, asistoval Jan Šejbl (2:4).
12:18
12:00
12:00
07:35
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Vít Žebra, asistoval Šimon Chňoupek (2:2).
06:41
Vyloučen hráč Vojtěch Knobloch družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za špatné střídání.
05:32
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Michal Janoušek, asistoval Šimon Chňoupek (1:2).
05:10
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Matěj Pecha, asistoval Jaroslav Medulič (0:2).
03:39
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Jan Šebek, asistoval Martin Šebek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kabourek a Michal Lipinský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians Praha 8 C: brankář: Tadeáš Musil; hráči v poli: Jan Šebek, Matěj Pecha, Martin Šebek, Jakub Šejbl, Tomáš Jančík
00:00
Line-up domácích Sport Eden Beroun: brankář: Adam Šlejhar; hráči v poli: Šimon Velechovský, Adam Hozman, Šimon Chňoupek, Pavel Pilnáček, Dominik Náhlík