2:0
4:0
- : -

FBC Slavia Praha C - FLORBAL RIDERS 7:1
1. Ondřej Otáhal, 15. Jakub Dušek, 24. Jakub Šuťák, 26. Roman Malík, 28. Vojtěch Hecl, 34. Roman Malík, 35. Martin Počta - 5. Tomáš Hruška; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Koval ? - Marek Černý ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 4:0;
36:00
34:40
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil Martin Počta, asistoval Roman Malík (7:1).
33:00
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil Roman Malík, asistoval Ondřej Otáhal (6:1).
28:30
Vyloučen hráč Lukáš Mašek družstva FLORBAL RIDERS na 2 minuty za blokování hokejky.
27:30
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil Vojtěch Hecl, asistoval Martin Novotný (5:1).
25:08
24:00
24:00
23:00
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil Jakub Šuťák, asistoval Roman Malík (3:1).
16:00
Vyloučen hráč Martin Novotný družstva FBC Slavia Praha C na 2 minuty za sekání.
14:00
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil Jakub Dušek, asistoval Roman Malík (2:1).
12:00
12:00
11:15
Vyloučen hráč Jan Vítkovský družstva FLORBAL RIDERS na 2 minuty za sekání.
08:30
Vyloučen hráč Jakub Dušek družstva FBC Slavia Praha C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:00
Vyloučen hráč Jakub Šuťák družstva FBC Slavia Praha C na 2 minuty za vysoká hokejka.
04:00
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Tomáš Karbusický (1:1).
00:40
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Jakub Dušek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL RIDERS:
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha C: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: Jiří Houžvička, Roman Malík, Jan Handl, Jakub Šuťák, Martin Novotný