4:0
3:1
- : -

Floorball Club FALCON - FbC Red Dragons Hořovice 11:2
3. Jakub Ších, 5. Marek Houska, 10. Petr Nejedlý, 11. Jakub Škrdla, 17. Jakub Hlaváček, 18. Jakub Škrdla, 19. Jakub Škrdla, 23. Marek Houska, 33. Petr Nejedlý, 38. Daniel Budáč, 44. Martin Tůna - 2. Jakub Lukavský, 39. Lukáš Fišer; rozhodčí: Miroslav Kuf - Martin Klán; vyloučení: 2:0 + Jakub Lukavský ČK1 + 5; využití: 2:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Matěj Pužman ?; po třetinách: 4:1, 4:0, 3:1;
43:52
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Martin Tůna, asistoval David Budáč (11:2).
38:06
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Ondřej Rácz (10:2).
37:07
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Daniel Budáč, asistoval Jakub Ších (10:1).
32:18
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Petr Nejedlý, asistoval Martin Tůna (9:1).
30:00
30:00
22:56
Vyloučen hráč David Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
22:45
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Marek Houska, asistoval Jakub Hlaváček (8:1).
18:48
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Martin Tůna (7:1).
17:01
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Nikita Pekny (6:1).
16:14
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Hlaváček, asistoval Jakub Ších (5:1).
15:00
15:00
12:19
Vyloučen hráč Michal Novák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hra na zemi.
10:25
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Petr Nejedlý (4:1).
09:04
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Petr Nejedlý, asistoval Jakub Škrdla (3:1).
04:03
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Marek Houska, asistoval Martin Tůna (2:1).
02:44
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Ších, asistoval Daniel Budáč (1:1).
01:51
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jakub Lukavský, asistoval Vojtěch Plecitý (0:1).
01:51
Vyloučen hráč Jakub Lukavský družstva FbC Red Dragons Hořovice na 5 minut za neuvedení v sestavě.
01:51
Vyloučen hráč Jakub Lukavský družstva FbC Red Dragons Hořovice do konce utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Kuf a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Matěj Pužman; hráči v poli: Antonín Spal, Dušan Valo, Ondřej Rácz, David Trejbal, Vítek Plešmíd