2:3
2:3
- : -

FBC Kralupy n/V - Orka Čelákovice B 6:8
4. Milan Kocián, 4. Milan Kocián, 25. Jan Suk, 26. Milan Kocián, 31. Adam Kozel, 32. Kristián Malík - 7. Jakub Kvasnička, 12. Michal Schwan, 16. Tomáš Hruška, 19. Petr Klauda, 24. Václav Kramel, 36. Martin Mikšovský, 41. David Novotný, 45. Jan Sedlák; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Pavel Stuš; vyloučení: 2:5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Hoffmann ?, Martin Klingel ? - Aleš Zetek ?; po třetinách: 2:2, 2:3, 2:3;
44:50
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Jan Sedlák, asistoval Tomáš Pezl (6:8).
43:24
Timeout FBC Kralupy n/V
40:41
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil David Novotný, asistoval Tomáš Hruška (6:7).
35:44
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Martin Mikšovský, asistoval Aleš Zetek (6:6).
31:52
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík, asistoval Jiří Horský (6:5).
30:39
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel, asistoval Milan Kocián (5:5).
30:00
30:00
27:37
Vyloučen hráč Matěj Čech družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
27:37
Vyloučen hráč Matěj Čech družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za hrubost.
27:37
Vyloučen hráč Filip Janouch družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za hrubost.
25:44
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián, asistoval Jakub Procházka (4:5).
24:25
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jan Suk, asistoval Vladislav Kučera (3:5).
23:59
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Václav Kramel, asistoval Michal Schwan (2:5).
23:59
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Klingel družstva FBC Kralupy n/V
22:05
Vyloučen hráč Jiří Horský družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za hrubost.
18:23
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Petr Klauda z trestného střílení (2:4).
17:56
Vyloučen hráč Jan Sedlák družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání.
15:19
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Tomáš Hruška z trestného střílení (2:3).
15:00
15:00
11:20
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Michal Schwan, asistoval Stanislav Urban (2:2).
10:44
Vyloučen hráč Tomáš Hruška družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za blokování hokejky.
07:06
Vyloučen hráč Tomáš Hruška družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání.
06:36
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Jakub Kvasnička, asistoval Michal Šeda (2:1).
03:55
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián, asistoval Jan Suk (2:0).
03:42
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Pavel Stuš.
00:00
00:00
Line-up hostů Orka Čelákovice B:
00:00
Line-up domácích FBC Kralupy n/V: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Vladislav Kučera, Jan Suk, Adam Kozel, Jakub Procházka, Milan Kocián