1:3
1:5
- : -

Florbal Jirkov - FLORBAL JABLONEC 4:9
5. Štěpán Cvekl, 7. Štěpán Cvekl, 28. Ondřej Cvekl, 45. Filip Neumaier - 12. Semih Pehlivan, 19. Ondřej Hašlar, 30. Jan Kantor, 30. Marek Černý, 33. Petr Frkala, 39. Petr Frkala, 40. Jakub Daníček, 42. Petr Frkala, 44. Filip Mikšaník; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Pavel Jurec 13 - Daniel Svoboda 10; po třetinách: 2:1, 1:3, 1:5;
45:00
44:44
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Filip Neumaier, asistoval Štěpán Cvekl (4:9).
43:30
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Filip Mikšaník, asistoval Petr Frkala (3:9).
43:26
Vyloučen hráč Ondřej Cvekl družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za bránění ve hře.
41:47
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Petr Frkala bez asistence (3:8).
39:09
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jakub Daníček bez asistence (3:7).
38:28
Timeout Florbal Jirkov
38:28
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Petr Frkala, asistoval Ondřej Hašlar (3:6).
32:50
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Petr Frkala, asistoval Jakub Daníček (3:5).
30:00
30:00
29:55
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Marek Černý, asistoval Jan Šusta (3:4).
29:34
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Kantor, asistoval Jakub Daníček (3:3).
27:40
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Ondřej Cvekl, asistoval Jakub Kosnar (3:2).
18:40
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Ondřej Hašlar, asistoval Jan Koravský (2:2).
15:00
15:00
11:57
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Semih Pehlivan, asistoval Adam Podzimek (2:1).
06:27
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Štěpán Cvekl, asistoval Ondřej Cvekl (2:0).
04:38
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Daniel Svoboda; hráči v poli: Jan Koravský, Ondřej Hašlar, Petr Frkala, Filip Mikšaník, Patrik Čermák
00:00
Line-up domácích Florbal Jirkov: brankář: Pavel Jurec; hráči v poli: Martin Košťálek, David Petrásek, Filip Neumaier, Štěpán Cvekl, Ondřej Cvekl