1:2
2:2
- : -

RUDÝ KONĚ Horažďovice - T.J. Sokol Koterov 5:7
8. Jan Procházka, 9. Jan Procházka, 23. Václav Tábor, 41. Jan Procházka, 42. Petr Šašek - 4. Daniel Fencl, 7. Stanislav Fencl, 13. Jan Schejbal, 20. Tomáš Červenka, 28. Stanislav Fencl, 35. Tomáš Červenka, 39. Dan Michalovský; rozhodčí: Filip Oberta - Martin Klán; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Václav Chaluš 19 - Michal Šuniar 16; po třetinách: 2:3, 1:2, 2:2;
41:15
Branku družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice vstřelil Petr Šašek bez asistence (5:7).
41:14
Ale, ale, ale...zaběhlý Šemík ze stáje Rudých koní dává další gól...je remíza ve vzduchu?
40:03
Branku družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Marek Štěpán (4:7).
38:34
Timeout RUDÝ KONĚ Horažďovice
38:34
Jeden z koní se klácí k zemi. Koterov je opravdu v soubojích tvrdý. Rozhodčí hru správně pískají.
38:22
Koterov kontroluje hru, jejich hra je však tvrdá podobná hokojevému klání.
38:03
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Dan Michalovský, asistoval Daniel Fencl (3:7).
38:02
Hra je zpět 5 na 5 a Koterov hned dává gól.
37:48
Vyloučen hráč Marek Pek družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za sekání.
37:18
Hra se odehrává na polovině Rudých koní.
36:37
Jak si porádí horažďovští hřebci s touto přesilovkou? Zůstaňte online.
35:48
Sporný moment, ale je to trest pro Koterov.
34:50
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Tomáš Červenka, asistoval Stanislav Fencl (3:6).
34:49
Komentář k zápasu z trestné lavice 2: "Jo dobrý a jdu zpátky"....Je to gól Koterova
34:04
Vyloučen hráč Petr Panuška družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice na 2 minuty za blokování hokejky.
32:54
Nebude. Sudí rozpažuje.
32:52
Hra je opět 5 na 5 a 2 koně běží na 1 hráče Koterova. Bude to gól?
30:51
Vyloučen hráč Martin Petržilka družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:50
Komentář k zápasu z trestné lavice: "Haha"
30:30
Hra v poslední třetině opět začíná dominancí Koterova.
30:00
30:00
27:31
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Stanislav Fencl, asistoval Tomáš Červenka (3:5).
25:28
Koně ubránili oslabení. Musím vyzdvihnout aktivitu, bojovnost a fyzičku červených borců.
24:36
Koterov konečně zamyká Horažďovice na polovině.
23:03
22:19
Branku družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice vstřelil Václav Tábor bez asistence (3:4).
22:19
Rychlý kůň Václav Tábor sebral přihrávku, obhodil si obránce dlouho kličkou do běhu a situaci sám na gólmana vyřešil nekompromisní střelou.
19:42
19:42
Z komentátorské pauzy nás vytrhla jedovatá skákavá střela koterovského Červenky. Míček skákal a proskákal přes brankářovu nohu až do brány.
15:01
Zahájena 2. třetina. Počet diváků - 2. Náhoda?
15:00
15:00
14:00
Poslední minuta, Koterov na balónku nikam nechvátá a připravuje útočnou akci.
13:21
Koterovské projektily létají kolem soupeřovi brány ze všech stran. Ta poslední se odrazila od tyčky ven.
12:32
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Jan Schejbal, asistoval Daniel Fencl (2:3).
12:32
Gól jsme neviděli.
12:06
Koterovský Hodl prověřil stáj Rudých koní. Gólman střelu viděl a vykryl.
10:49
Koterov se znovu snaží ovládnout hrací plochu. Míček však dlouho na hokejce nenechávají, naopak zvyšují střeleckou aktivitu.
08:55
Branku družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Lukáš Tůma (2:2).
08:55
Rudý koně srovnávají! Svým nasazením a fyzičkou napadali až za supeřovo brankou. Tůma vystihl pomalou přihrávku Koterova a nabídku před prázdnou bránu zavěsil pod víko Procházka! 2:2
07:49
07:49
Wou wou wou. Stádo se nám splašilo. Tohle nikdo nečekal. Rychlá akce, nahrávka na střed hřiště a bomba rudého Procházky. Nádhera! 1:2
06:42
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Stanislav Fencl, asistoval Ondřej Choleva (0:2).
06:42
Situace se změnila. Koterov vede 0:2.
06:00
Koterov stále kontroluje hru. Až se situace změní, dáme Vám vědět.
03:54
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Daniel Fencl, asistoval Jan Schejbal (0:1).
03:54
Střela z první = gól. Fencl otevírá skóre.
03:00
Koně se nechávají uzamknout na své polovině. Koterov zkouší střelbu od mantinelů. Míčky však míří mimo bránu ale aktivní Koterov balonky opět dostává pod svou kontrolu.
02:00
Potohotová střela Koterovu a ještě pohotovější zásah horažďovického gólmana přilbou.
01:45
Koterov na loptičce na soupeřovo polovině. Dobře si kryjí balónek a Rudý koně jsou nuceni falouvat, aby kombinaci překazili.
00:45
Koterov zkusil střelbu z dálky, bílý balónek však letěl mimo bránu.
00:01
Zdravíme Vás u zápasu týmů z obou konců tabulky. Koterov v roli jasného favorita, Horažďovice však chtějí překvapit. Jdeme na to!