0:3
0:4
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - FBC Česká Lípa 1:8
2. Josef Hambálek - 9. Kamil Gembec, 15. Štěpán Motejzík, 17. Jiří Stožický, 19. Jiří Stožický, 26. Jiří Stožický, 32. Pavel Brožek, 35. Marek Semelka, 36. Radek Studený; rozhodčí: Lucie Stejskalová - Kateřina Jeřábková; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Vlastimil Vykus 39 - Aleš Havlas 11; po třetinách: 1:1, 0:3, 0:4;
35:30
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Radek Studený, asistoval Pavel Brožek (1:8).
34:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Marek Semelka, asistoval Jiří Stožický (1:7).
33:46
Vyloučen hráč Petr Horčička družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:32
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Brožek bez asistence (1:6).
25:01
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jiří Stožický, asistoval Štěpán Motejzík (1:5).
24:00
24:00
22:30
Timeout FBC Trutnov (DTJ)
20:04
Vyloučen hráč Kamil Gembec družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:01
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jiří Stožický, asistoval Kamil Gembec (1:4).
16:28
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jiří Stožický bez asistence (1:3).
15:24
Vyloučen hráč Jan Fišera družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
14:36
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Štěpán Motejzík, asistoval Kamil Gembec (1:2).
12:00
12:00
08:21
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Kamil Gembec, asistoval Štěpán Motejzík (1:1).
06:31
Vyloučen hráč Petr Hepnar družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
01:28
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Josef Hambálek, asistoval Jan Šulc (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Stejskalová a Kateřina Jeřábková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Aleš Havlas; hráči v poli: Petr Merlíček, Jiří Stožický, Štěpán Motejzík, Kamil Gembec, Tomáš Taran