4:1
0:1
- : -

Florbal Jirkov - Florbal Chomutov B 5:2
2. Filip Králíček, 13. Martin Košťálek, 13. Filip Králíček, 17. Jakub Kosnar, 20. David Smutný - 22. Daniel Husák, 30. Daniel Husák; rozhodčí: Jan Rubáš - Karel Švec; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Pavel Jurec 6, Pavel Jurec 2, Pavel Jurec 4 - Petr Kala 7, Petr Kala 6, Petr Kala 8; po třetinách: 1:0, 4:1, 0:1;
36:00
29:05
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Daniel Husák, asistoval Šimon Fillinger (5:2).
21:59
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Daniel Husák, asistoval Martin Jeníček (5:1).
19:53
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Smutný, asistoval Filip Králíček (5:0).
17:50
Vyloučen hráč Pavel Relich družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
16:08
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Jakub Kosnar, asistoval Filip Neumaier (4:0).
12:44
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Filip Králíček, asistoval Jakub Kosnar (3:0).
12:32
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Martin Košťálek, asistoval David Smutný (2:0).
12:00
12:00
12:00
12:00
04:45
Vyloučen hráč David Smutný družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za blokování hokejky.
01:33
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Rubáš a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B:
00:00
Line-up domácích Florbal Jirkov: brankář: Pavel Jurec; hráči v poli: Filip Neumaier, Jakub Kosnar, Martin Košťálek, David Smutný, Filip Králíček