0:2
2:1
- : -

FBC Spartak Kaplice - FK Slovan J.Hradec 3:5
12. František Dvořák, 33. František Dvořák, 37. Matyáš Mihalik - 8. Jakub Píša, 8. Jan Šimic, 22. Jan Šimic, 26. Zdeněk Hromádka, 40. Jakub Píša; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek ? - Vít Hovorka ?; po třetinách: 1:2, 0:2, 2:1;
44:06
Vyloučen hráč Matyáš Mihalik družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hrubost.
44:06
Vyloučen hráč Filip Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
39:16
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval Michal Beránek (3:5).
36:26
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Matyáš Mihalik, asistoval František Dvořák (3:4).
32:34
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil František Dvořák bez asistence (2:4).
30:00
30:00
25:25
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Zdeněk Hromádka, asistoval Jan Šimic (1:4).
21:26
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Jakub Píša (1:3).
15:00
15:00
11:39
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil František Dvořák, asistoval Pavel Beneš (1:2).
10:31
Vyloučen hráč Matyáš Marek družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hrubost.
07:54
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic bez asistence (0:2).
07:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval Filip Šimek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Vít Hovorka; hráči v poli: Michal Beránek, Jiří Šustr, Jakub Píša, Filip Šimek, Jaromír Žák