2:0
1:0
- : -

ASK Lovosice - LFP - FBC Liberec B 4:2
7. Martin Pešta, 26. Ondřej Futera, 29. Adam Jelínek, 39. Matyáš Sládek - 3. Filip Radostný, 6. Petr Jahn; rozhodčí: Jaroslav Tichý - Jiří Jelínek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 24 - Petr Chlad 24; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:0;
45:00
44:15
Timeout FBC Liberec B
38:58
Trestné střílení družstva ASK Lovosice - LFP neproměnil Tomáš Rudolf.
38:40
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Matyáš Sládek, asistoval Ladislav Čermák (4:2).
33:54
Vyloučen hráč Matyáš Sládek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
28:24
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Adam Jelínek, asistoval Ondřej Futera (3:2).
25:52
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Futera, asistoval Tomáš Rudolf (2:2).
24:59
Vyloučen hráč Petr Jahn družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
12:29
Vyloučen hráč Ladislav Čermák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
06:48
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Jaromír Mareš (1:2).
05:25
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Petr Jahn, asistoval Jakub Smutník (0:2).
05:24
Vyloučen hráč Tomáš Rudolf družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
02:53
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Filip Radostný, asistoval Matěj Vodrážka (0:1).
01:49
Vyloučen hráč Matěj Třešňák družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Tichý a Jiří Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B:
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Jakub Rudiš; hráči v poli: Tomáš Rudolf, Jaromír Mareš, Ondřej Futera, Adam Jelínek, Martin Pešta