2:1
2:0
- : -

Fbc Topgal Šternberk Veterans - FBC Vikýřovice 5:1
6. Lukáš Grégr, 20. Lukáš Grégr, 21. Lukáš Grégr, 32. Adam Krátký, 32. Lukáš Richter - 17. Tomáš Holan; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Hedvika Mikolajková ? - Marek Hasala ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:0;
36:00
31:43
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil Lukáš Richter, asistoval Jakub Suchý (5:1).
31:15
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil Adam Krátký, asistoval Lukáš Černocký (4:1).
24:00
24:00
20:34
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil Lukáš Grégr bez asistence (3:1).
19:43
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil Lukáš Grégr, asistoval Lukáš Richter (2:1).
16:44
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Tomáš Holan, asistoval Jan Pokorný (1:1).
12:00
12:00
05:18
05:06
Vyloučen hráč Jan Teichmann družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikýřovice: brankář: Marek Hasala; hráči v poli: David Večeřa, Michal Končický, Jan Pokorný, Jan Pavlík, Daniel Vitvar