4:3
1:1
- : -

FBC Spartak Kaplice - 1. FbK Tábor B 8:5
5. Jakub Jirkal, 11. Tomáš Kadlec, 12. Jakub Jirkal, 17. Tomáš Kadlec, 21. Richard Ondřich, 28. Jakub Jirkal, 30. Karel Mach, 34. Karel Mach - 15. Martin Drtina, 22. Petr Kutner, 24. Martin Drtina, 29. Petr Kutner, 40. Petr Kutner; rozhodčí: Anna Bejčková - Jana Vostrá; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Adam Šubjak 29 - David Vokoun 21; po třetinách: 3:1, 4:3, 1:1;
45:00
43:26
Vyloučen hráč Richard Ondřich družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nesportovní chování.
42:15
Timeout 1. FbK Tábor B
39:38
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner, asistoval Vladimír Michalovič (8:5).
36:10
Vyloučen hráč Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor B na 2 minuty za sekání.
33:46
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Karel Mach, asistoval Lukáš Rada (8:4).
30:00
30:00
29:43
28:22
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner, asistoval Luboš Beránek (6:4).
27:29
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jakub Jirkal, asistoval Tomáš Kadlec (6:3).
24:22
Vyloučen hráč Lukáš Rada družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hrubost.
23:44
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Martin Drtina, asistoval Petr Kutner (5:3).
21:16
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner bez asistence (5:2).
21:09
Trestné střílení družstva FBC Spartak Kaplice neproměnil Petr Čutka.
20:22
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Richard Ondřich, asistoval Petr Čutka (5:1).
16:03
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Jakub Jirkal (4:1).
15:00
15:00
14:02
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Martin Drtina, asistoval Miroslav Klípa (3:1).
11:43
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jakub Jirkal, asistoval Antonín Ballák (3:0).
10:22
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Tomáš Kadlec bez asistence (2:0).
04:34
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Anna Bejčková a Jana Vostrá.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor B: brankář: David Vokoun; hráči v poli: Martin Drtina, Miroslav Klípa, Roman Klípa, Petr Kutner, Vladimír Michalovič