3:3
1:0
- : -

Z.F.K. AQM Petrovice C - FbC Coyotes Jablunkov  5:3
1. Petr Horák, 18. Jiří Mareš, 22. Petr Horák, 24. Petr Horák, 29. Jakub Fabšík - 13. Lukáš Turoň, 13. Miroslav Byrtus, 20. Martin Velčovský; rozhodčí: Martin Kotala - Tomáš Brus; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Široký ? - Pavel Kovář ?; po třetinách: 1:0, 3:3, 1:0;
36:00
35:50
Vyloučen hráč Pavel Pala družstva Z.F.K. AQM Petrovice C na 2 minuty za sekání.
28:23
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Jakub Fabšík, asistoval Roman Franek (5:3).
27:28
Vyloučen hráč Zdeněk Letovanec družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
23:48
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Petr Horák, asistoval David Morcinek (4:3).
22:10
Vyloučen hráč Petr Pryszcz družstva Z.F.K. AQM Petrovice C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:21
19:57
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Martin Velčovský, asistoval Daniel Pyško (2:3).
19:32
Trestné střílení družstva FbC Coyotes Jablunkov neproměnil Martin Chmiel.
17:52
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Jiří Mareš, asistoval Lubomír Kosydar (2:2).
12:36
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Miroslav Byrtus, asistoval Martin Velčovský (1:2).
12:22
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Lukáš Turoň, asistoval Patrik Polák (1:1).
12:00
12:00
04:51
Vyloučen hráč Patrik Polák družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
00:23
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kotala a Tomáš Brus.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov : brankář: Pavel Kovář; hráči v poli: Lukáš Turoň, Daniel Pyško, Patrik Polák, Zdeněk Letovanec, Martin Chmiel