1:8
3:4
- : -

SK Domaslavice B - Z.F.K. AQM Petrovice C 4:14
15. David Gavenda, 27. Vojtěch Wojnar, 30. David Gavenda, 33. Vojtěch Wojnar - 2. Tomáš Schmeisser, 11. Jakub Fabšík, 13. Lukáš Rychlý, 16. Jiří Mareš, 17. Jiří Mareš, 19. Roman Franek, 21. Lubomír Kosydar, 23. Marcel Lázók, 23. Tomáš Schmeisser, 24. Roman Ochodek, 31. Petr Horák, 33. Jiří Mareš, 36. Tomáš Schmeisser, 36. Jiří Mareš; rozhodčí: Martin Kotala - Vojtěch Cuberek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Lukáš Krawczyk ? - Miroslav Nowak ?; po třetinách: 0:2, 1:8, 3:4;
36:00
35:49
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Jiří Mareš, asistoval Pavel Pala (4:14).
35:22
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Tomáš Schmeisser, asistoval Jiří Mareš (4:13).
32:19
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Jiří Mareš, asistoval Lubomír Kosydar (4:12).
32:10
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval David Gavenda (4:11).
30:41
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Petr Horák, asistoval David Morcinek (3:11).
29:54
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil David Gavenda, asistoval Matěj Adamek (3:10).
26:27
25:09
Vyloučen hráč Lukáš Rychlý družstva Z.F.K. AQM Petrovice C na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:00
24:00
23:19
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Roman Ochodek, asistoval Petr Horák (1:10).
22:42
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Tomáš Schmeisser, asistoval Lubomír Kosydar (1:9).
22:04
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Marcel Lázók, asistoval David Grabovski (1:8).
20:04
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Lubomír Kosydar, asistoval Tomáš Schmeisser (1:7).
18:19
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Roman Franek, asistoval Petr Pryszcz (1:6).
16:18
15:22
14:20
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil David Gavenda, asistoval Michal Vrubel (1:3).
12:40
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Lukáš Rychlý, asistoval Petr Pryszcz (0:3).
12:00
12:00
10:54
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Jakub Fabšík, asistoval Jiří Mareš (0:2).
10:04
Vyloučen hráč Matěj Adamek družstva SK Domaslavice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:54
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Tomáš Schmeisser bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kotala a Vojtěch Cuberek.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice C:
00:00
Line-up domácích SK Domaslavice B: brankář: Lukáš Krawczyk; hráči v poli: Miroslav Bartek, Michal Vrubel, Vojtěch Wojnar, David Gavenda, Matěj Adamek