2:0
1:0
- : -

FBC Panthers Liberec - Vlci SFbK Frýdlant 8:0
4. Lukáš Huryta, 5. Jakub Šimáněk, 6. David Petr, 6. Jonáš Honzek, 9. Tomáš Horan, 16. David Petr, 17. Jakub Svatuška, 28. Jakub Svatuška; rozhodčí: David Macoun - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Antonín Vávra ? - David Sekáč ?; po třetinách: 5:0, 2:0, 1:0;
29:34
Vyloučen hráč Adam Stýblo družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za opakované přestupky.
28:14
Vyloučen hráč Adam Petr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
27:30
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jakub Svatuška, asistoval Martin Ptáček (8:0).
20:00
20:00
16:53
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jakub Svatuška, asistoval Martin Svatuška (7:0).
15:33
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil David Petr bez asistence (6:0).
14:16
Vyloučen hráč Adam Hanzl družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za blokování hokejky.
10:00
10:00
08:37
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Horan, asistoval Ondřej Vyvial (5:0).
06:15
Vyloučen hráč Lucie Závětová družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za sekání.
05:25
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jonáš Honzek, asistoval Jakub Svatuška (4:0).
05:01
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil David Petr bez asistence (3:0).
04:33
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jakub Šimáněk, asistoval Ondřej Vyvial (2:0).
03:55
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Huryta, asistoval Martin Ptáček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Macoun a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů Vlci SFbK Frýdlant:
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Jan Antonín Vávra; hráči v poli: Ondřej Vyvial, David Petr, Jakub Šimáněk, Tomáš Horan, Martin Ptáček