3:0
- : -
DDM Stod

DDM Stod - FBC FORSEE PLZEŇ 6:3
5. Václav Kaše, 20. Václav Kaše, 23. Václav Kaše, 32. Václav Kaše, 38. Michal Pomahač, 41. Václav Kaše - 4. Michel Soběhart, 10. Vlastimil Křížek, 28. Michel Soběhart; rozhodčí: Vojtěch Jahn - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Josef Cihlář ? - Jaroslav Anton ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 3:0;
45:00
40:58
Branku družstva DDM Stod vstřelil Václav Kaše, asistoval Jan Gruber (6:3).
40:57
Kaše, Kaše, Kaše...tohle je zápas Kaše vs Forsee.
37:56
Branku družstva DDM Stod vstřelil Michal Pomahač, asistoval Ondřej Plocar (5:3).
37:55
Krásný trojúhelník zakončený do prázdné!
36:49
Hra se kouskuje. Forsee zmatkuje při napadání Stodu. Hra je spíše na jednu stranu.
36:26
Vyloučen hráč Michel Soběhart družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za hra bez hokejky.
35:23
Stod vlastní 90 % šancí ve třetí třetině.
33:46
Hráč Forsee Plzeň s číslem 90 svým pozadím zablokoval střelu. Auvej!
31:44
Branku družstva DDM Stod vstřelil Václav Kaše bez asistence (4:3).
31:43
Kaše opět vybojoval balónek, dostal se až k soupeři, obtočil bránu a zavěsil. Tenhle mladík nemá nikdy dost. Projde dopingovou kontrolou?
30:01
Hra se v druhé třetině srovnala. Forsee dokázalo dohnat tempo Stodu.
30:00
30:00
28:50
Stod kombinuje, snaží se přetavit každou šanci.
27:28
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Michel Soběhart, asistoval Karel Páv (3:3).
27:27
Krásný gól backhandem! Forsee vyrovnává. To byla florbalová lahůdka.
25:07
Kaše opět ohrozil branku. Nekonečná zásoba střel v pažch tohoto mladíka.
24:07
O rovné mantinely se stará Robert Kubica, děkujeme.
22:51
Vyloučen hráč Vlastimil Křížek družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za bránění ve hře.
22:04
Stod dostává k dispozici další přesilovku. Potvrdí svoji dominanci ve hře? Zůstaňte ONLINE.
22:01
Branku družstva DDM Stod vstřelil Václav Kaše, asistoval Jan Gruber (3:2).
22:00
Kaše kompletuje svůj hatrcik! TO JE KANONÝR!
19:40
Branku družstva DDM Stod vstřelil Václav Kaše bez asistence (2:2).
19:39
Je tu opět hurikán Kaše. Střelou po zemi překonal gólmana a Stod vyrovnává! Vypadá to, že Stod zařazuje druhý rychlostní stupeň.
18:30
Forsee si zakládá na kvalitní obraně. Výkon je hodně sympatický.
17:22
Stod si vytváří stále více šancí! Tlačí na plzešnkého gólma, ale ten drží jak Velká čínská zeď.
15:02
První část nabídla zajímavý florbal s poměrem střel 7:6 pro stodské borce. Přestože Stod dominuje, tak Forsee vede 1:2 po nepříliš dobrem výkonu stodského gólamana. Ten stále spíše loptičku hledá než chytá.
15:01
Komentář rozhodčího Jahna po první půli: Hraje se poměrně čistě. Hra se sklidnila po 2 zbytečných vyloučeních.
15:00
15:00
13:12
Průběh zápasu nabízí krásné spestření hry 4 na 4. Na hřišti opět dominoval stodský Kaše. Fanynky šílí!
12:13
Vyloučen hráč Jan Gruber družstva DDM Stod na 2 minuty za nesportovní chování.
12:13
Vyloučen hráč Karel Páv družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za nesportovní chování.
12:00
Přiostřuje se! Dochází i k rovnání mantinelů.
11:02
Po polovině tŕetiny se hra trochu uklidňuje. Časoměřič Tauer se stíhá ujistit, že se hraje 15 min čistého času. Gratulujeme.
09:13
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Vlastimil Křížek, asistoval Martin Miletínský (1:2).
09:12
Gólman Stodu dnes nemá opravdu svůj den. Pouští poměrně lehkou střelu. Forsee se opět ujímá vedení. Podaří se Stodu vyrovnat? To se dozvíme po krátké pauze.
08:01
Kaše hraje dnes výborný zápas. Krásnou střelou se opět pokusil ohrozit gólmana. Stod je střelecky lepším týmem.
06:26
Hráč s číslem 24 Jelínek (Stod) minul jasně otevřenou klec plzeňského brankáře. Stav je stále vyrovnaný. Hraje se nahoru dolu.
04:53
Branku družstva DDM Stod vstřelil Václav Kaše, asistoval Martin Ondrášik (1:1).
04:52
Stodský hráč Kaśe jasně dal najevo, že Stod v tomto zápas prohrát nechce a vzal střelu na sebe. Krásně překonal na vzdálenější tyč. Je vyrovnáno!
03:29
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Michel Soběhart bez asistence (0:1).
03:28
Pozor! Hráč Forsee Plzeň s číslem 99 krásnou střelou k tyči otevírá skóre. Forsee se překvapivě ujímá vedení!
01:45
Stod vklidu kombinuje na své polovině a nikam nespěchá. Hraje se bez zbytečných faulů. Zatím pěkný zápas.
01:30
Forsee po neúspěšné kombinaci na soupeřově polovině přichází o balón a hry se opět ujímá Stod.
00:15
Stod si hned v prvních vteřinách vytvořil zajímavou šanci rychlou kombinací, která byla zakončena střelou.
00:01
Vážení diváci, vítáme Vás u prvního zápasu dnešního klání tady v Domažlicích. Jasným favoritem utkání je Stod, který se nachází na 4. místě tabulky. Pojďme na to!