0:2
1:2
- : -

TJ Lokomotiva Louny - FBC Česká Lípa blue 1:4
23. Zdeněk Mašek - 11. Michal Tregler, 12. Michal Tregler, 14. Michal Tregler, 18. Michaela Mazurová; rozhodčí: Michal Fürstl - Tereza Kalousová; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Lapka ? - Jan Carboch ?; po třetinách: 0:2, 1:2;
23:10
Vyloučen hráč Miroslav Josef Polák družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za nesportovní chování.
23:10
Vyloučen hráč Martin Ženíšek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
22:07
Timeout TJ Lokomotiva Louny
22:00
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Zdeněk Mašek, asistoval Martin Ženíšek (1:4).
18:45
17:02
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Michaela Mazurová, asistoval Miroslav Josef Polák (0:4).
13:31
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Michal Tregler, asistoval Miroslav Josef Polák (0:3).
12:00
12:00
11:40
10:42
04:30
Vyloučen hráč Miroslav Josef Polák družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Fürstl a Tereza Kalousová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa blue: brankář: Jan Carboch; hráči v poli: David Sedláček, Michal Hlava, Miroslav Josef Polák, Marek Melich, Michal Tregler