1:3
3:0
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - Florbal Teplice 6:5
3. Robert Sándor, 7. Daniel Gerstner, 21. Robert Sándor, 36. Lukáš Adam, 36. Jiří Prokop, 38. Lukáš Adam - 5. Jan Koštoval, 13. Jan Koštoval, 19. Jan Koštoval, 20. Jan Koštoval, 21. Jan Karafiát; rozhodčí: Jaroslav Tichý - Tomáš Novák; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Sarič 31 - Daniel Fiala 21; po třetinách: 2:2, 1:3, 3:0;
45:00
44:59
Střely na bránu po třetí třetině: Kadaň 7, Teplice 11.
43:04
Vyloučen hráč Daniel Gerstner družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
43:04
Vyloučen hráč Daniel Gerstner družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování.
42:33
Timeout Florbal Teplice
39:33
Vyloučen hráč Jakub Derka družstva Florbal Teplice na 2 minuty za zdržování hry.
38:30
Vyloučen hráč Daniel Gerstner družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
37:51
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Adam, asistoval Jan Čermák (6:5).
35:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop, asistoval Jakub Káčerík (5:5).
35:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Adam, asistoval Matouš Terč (4:5).
31:45
Vyloučen hráč Jiří Hladík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:59
Střely na bránu po druhé třetině: Kadaň 9, Teplice 12.
28:47
Vyloučen hráč Ondřej Brabec družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
21:39
Vyloučen hráč Michal Waldhauser družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hrubost.
20:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Robert Sándor, asistoval Lukáš Adam (3:5).
20:08
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Ondřej Brabec (2:5).
19:03
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Ondřej Brabec (2:4).
18:19
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Markéta Juříčková (2:3).
15:00
15:00
14:59
Střely na bránu po první třetině: Kadaň 11, Teplice 13.
12:19
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval bez asistence (2:2).
06:48
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Gerstner, asistoval Marek Pokorný (2:1).
04:18
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Michal Waldhauser (1:1).
02:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Tichý a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Pavel Sarič; hráči v poli: Jakub Káčerík, Daniel Gerstner, Jiří Prokop, Marek Pokorný, Matyáš Cap