0:7
3:4
- : -

FBC Playmakers Prostějov B - FBC Oldies Přerov C 3:15
26. Lukáš Brumlík, 29. Petr Heinisch, 33. Milan Hnízdil - 4. Josef Divoký, 6. Adam Borges, 7. Ondřej Kowalik, 7. Ondřej Kowalik, 13. Adam Borges, 15. Adam Budnik, 17. Radek Tobolík, 18. Adam Janošek, 21. Radek Tobolík, 23. Ondřej Kowalik, 24. Josef Divoký, 25. Josef Divoký, 34. Ondřej Kowalik, 35. Adam Budnik, 35. Adam Borges; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Miroslav Klimeš ? - Filip Lanča ?; po třetinách: 0:4, 0:7, 3:4;
36:00
35:50
Číslo 24 ten gól prostě nedá.......
34:27
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Adam Borges, asistoval Adam Janošek (3:15).
34:24
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Adam Budnik, asistoval Adam Janošek (3:14).
33:08
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Radek Tobolík (3:13).
32:47
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil Milan Hnízdil, asistoval Lukáš Brumlík (3:12).
28:08
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil Petr Heinisch, asistoval Milan Hnízdil (2:12).
27:10
"Heeeeeeeej beci hrají taky naši, Boris,Juris hraje.." Klof hlasitě upozorňuje Pepína.
25:43
Hosté se probouzí ze zimního spánku.
25:30
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil Lukáš Brumlík, asistoval Milan Hnízdil (1:12).
25:25
Pepek Divoký má formu! Bude to Cehovi stačit na Ačko příští rok?
24:55
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Josef Divoký, asistoval Radek Tobolík (0:12).
24:01
Kdo otevřel to pivo? No kdo jiny než dacan Borges.
24:00
24:00
23:37
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Josef Divoký, asistoval Ondřej Kowalik (0:11).
23:37
Klasika..Výběh do středu hřiště, nahrávka pod sebe a gól.
23:14
Janošek nešel proti střele... Tyčka nám tam zazvonila.
22:25
Klof křičí na celó halu: Prostějov běhám!! Dneska je to pro něj v suchým triku.
22:23
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Radim Dvořák (0:10).
21:40
"Když už jsem ho viděl v pokleku, tak už sem ani neběžel..Nemělo to cenu" Janošek 2019
20:38
Vypadá to jako na treninku..Kužely a hráči
20:32
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Radek Tobolík, asistoval Radim Dvořák (0:9).
19:45
Lanču opět zachraňuje břevno...opět by to neměl.
19:35
Lanču zachraňuje břevno,..tohle by jinak neměl.
18:31
Divoký si našel puntík před brankou jako kdysi Zbořilák, hokejka mu ale překáží...
17:38
Útok AAA válcuje soupeře!
17:21
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Adam Janošek, asistoval Adam Borges (0:8).
16:33
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Radek Tobolík, asistoval Josef Divoký (0:7).
16:33
Sivoký netrefuje prázdnou branku, Tobolka napravuje jeho chybu!
15:36
Janošek chytá slinu!
14:07
13:23
Borges křičí na Sahaje: Vklidu, vklidu... Boriskovi! Boriskovi to dej!
12:36
12:36
Borges mezi nohama fintičku a dává! Žena je na něj pyšná, sedí na tribuně...
12:00
12:00
08:52
Brankář Oldies Novotný (vystřídal v prvním zápase ve 4. minutě) se snaží povzbuzovat svůj tým ze střídačky.
08:05
Janoškovi se dnesk opravdu nechce běhat. Včera bylo piv moc!
06:54
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Josef Divoký (0:4).
06:54
Kowalik zmátl obránce a přehazuje golmana.... Myslím si, že obránci se ještě teď točí hlava.
06:51
05:40
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Adam Borges, asistoval Adam Budnik (0:2).
05:40
Budník stahovačkou překonává obránce, Bogres už neměl problémy do prázdné
04:52
Hnízdil za hry zpravuje mantinel... Děkujeme!!
04:10
Ovšem tohle zakončení bylo klidné..Jožka se nemýlí.
03:35
03:34
Pepa divoce přihrává na Tobolíka, ten bohužel trefuje jen tyč!
01:38
Vyloučen hráč Petr Heinisch družstva FBC Playmakers Prostějov B na 2 minuty za blokování hokejky.