1:1
- : -
TJ Turnov

SK BIVOJKY LITVÍNOV - TJ Turnov 2:1
4. Laura Vytrhlíková, 25. Laura Vytrhlíková - 22. Lucie Brabcová; rozhodčí: David Vosála - Tomáš Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Tereza Pechová 21 - Natálie Hassová 14; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:1;
30:00
29:59
Střely za třetí třetinu : 9:6
27:22
Vyloučen hráč Jana Pekařová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:48
Timeout TJ Turnov
24:35
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (2:1).
24:35
Po dělovce golfem z volného úderu vstřelila gól hráčka Litvínova č.77 Vytrhlíková a stav utkání je 2:1
21:18
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Brabcová, asistoval Adéla Kyselová (1:1).
21:18
Po dlouhém přerušení vinou zpožděného příjezdu IZS vstřelila branku Turnova hráčka č.20 Brabcová a máme srovnáno na 1:1
20:00
20:00
19:59
Střely po druhé třetině : 4:13
16:23
Vyloučen hráč Natálie Větrovská družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
15:20
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
10:00
10:00
03:21
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Tereza Šalátová (1:0).