0:4
1:5
- : -

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - TJ Slovan Havířov 1:15
27. Jonáš Jančálek - 1. Matěj Kravčík, 2. David Třetina, 3. Filip Kočí, 6. Ondřej Kravčík, 10. Jakub Kania, 12. František Kyc, 16. Matěj Kravčík, 16. Filip Kočí, 22. František Kyc, 24. Matěj Kravčík, 25. František Kyc, 31. František Kyc, 32. Václav Kyc, 34. Kryštof Fusek, 35. František Kyc; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Mikuláš Kalina ?, Adam Závodný ? - Lukáš Vernarský ?; po třetinách: 0:6, 0:4, 1:5;
36:00
34:44
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc bez asistence (1:15).
33:53
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Fusek, asistoval Filip Kočí (1:14).
31:00
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Kyc, asistoval Matěj Kravčík (1:13).
30:29
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Filip Kočí (1:12).
26:38
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jonáš Jančálek, asistoval Matěj Genzer (1:11).
26:38
Neuvěřitelné se stalo skutečností. Hráč s číslem 27 odpovídá po dvou třetinách a snižuje na 1:11. Zápas to bude ještě vyrovnaný.
24:46
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Kryštof Fusek (0:11).
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Závodný družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
24:00
24:00
23:28
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Patrik Charvát (0:10).
21:37
17:30
Nemám sílu na zápis.
15:57
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Kočí, asistoval Kryštof Fusek (0:8).
15:17
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval František Kyc (0:7).
12:00
12:00
11:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc bez asistence (0:6).
09:19
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Kania, asistoval Matěj Kravčík (0:5).
05:25
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Ondřej Kravčík, asistoval František Kyc (0:4).
02:57
01:31
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil David Třetina, asistoval František Kyc (0:2).
00:49
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: David Rada, David Třetina, Kryštof Fusek, František Kyc, Filip Kočí