3:4
3:0
- : -

Flashing Stars Havířov - Florbal Torpedo Havířov C 7:5
6. Jan Obluk, 16. Jakub Michna, 19. Jakub Michna, 22. Michal Beneš, 25. Tomáš Hercig, 29. Marek Piskorz, 36. Jaroslav Zíka - 7. Jakub Lajczyk, 20. Jakub Lajczyk, 21. Václav Procházka, 22. Pavel Nápravník, 23. David Beneš; rozhodčí: Martin Cieslar - Roman Sasín; vyloučení: 2:1 + Pavel Nápravník 5 + ČK3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Nejedlý ? - Tomáš Bielecki ?; po třetinách: 1:1, 3:4, 3:0;
36:00
35:16
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Jaroslav Zíka, asistoval Tomáš Hercig (7:5).
31:24
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva Florbal Torpedo Havířov C na 2 minuty za nesportovní chování.
31:24
Vyloučen hráč Pavel Nápravník družstva Florbal Torpedo Havířov C na 5 minut za nesportovní chování.
31:24
Vyloučen hráč Pavel Nápravník družstva Florbal Torpedo Havířov C do konce utkání.
30:48
Vyloučen hráč Michal Beneš družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za sekání.
28:29
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Marek Piskorz, asistoval Michal Beneš (6:5).
24:31
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Tomáš Hercig, asistoval Jiří Vyležík (5:5).
24:00
24:00
22:22
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil David Beneš, asistoval Václav Procházka (4:5).
21:36
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil Pavel Nápravník bez asistence (4:4).
21:25
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Michal Beneš, asistoval Jakub Šesták (4:3).
20:28
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil Václav Procházka, asistoval Lukáš Nevrlka (3:3).
19:33
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil Jakub Lajczyk, asistoval Jakub Vyvial (3:2).
18:24
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Jakub Michna, asistoval Jaroslav Zíka (3:1).
15:00
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Jakub Michna, asistoval Václav Novák (2:1).
12:00
12:00
10:20
Vyloučen hráč Michal Dembowski družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za sekání.
06:48
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil Jakub Lajczyk, asistoval Pavel Nápravník (1:1).
05:27
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Jan Obluk, asistoval Zdeněk Bartoš (1:0).