0:3
2:4
- : -

FBC Česká Lípa - FORZA Tatran 3:8
4. Marek Semelka, 31. Pavel Brožek, 35. David Marhan - 4. Martin Kostiha, 13. Milan Fridrich, 22. Milan Fridrich, 22. Juraj Šádek, 27. Martin Kostiha, 30. Vojtěch Šust, 35. Martin Kostiha, 36. Martin Kostiha; rozhodčí: Lucie Stejskalová - Kateřina Jeřábková; vyloučení: 4:4; využití: 1:2; zásahy brankářů: Aleš Havlas 39 - Milan Karšňák 20; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:4;
36:00
35:54
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Vojtěch Šust (3:8).
34:36
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Juraj Šádek (3:7).
34:20
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil David Marhan bez asistence (3:6).
33:07
Vyloučen hráč Kamil Gembec družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:00
Vyloučen hráč Tomáš Hurt družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za držení.
32:29
Vyloučen hráč Tomáš Taran družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
30:49
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Brožek, asistoval Kamil Gembec (2:6).
29:35
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Vojtěch Šust, asistoval Martin Kostiha (1:6).
26:19
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Milan Fridrich (1:5).
24:00
24:00
21:25
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Juraj Šádek, asistoval Vojtěch Šust (1:4).
21:05
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Milan Fridrich, asistoval Roman Petržela (1:3).
15:05
Vyloučen hráč Tomáš Hurt družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
12:43
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Milan Fridrich, asistoval Miroslav Jahoda (1:2).
12:00
12:00
11:33
Vyloučen hráč Martin Kostiha družstva FORZA Tatran na 2 minuty za nesportovní chování.
09:07
Trestné střílení družstva FORZA Tatran neproměnil Milan Fridrich.
09:02
Vyloučen hráč Petr Ďarmek družstva FORZA Tatran na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:02
Vyloučen hráč Vojtěch Šust družstva FORZA Tatran na 2 minuty za hrubost.
03:26
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Petr Ďarmek (1:1).
03:18
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Marek Semelka, asistoval Štěpán Motejzík (1:0).
01:57
Vyloučen hráč Martin Kostiha družstva FORZA Tatran na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Stejskalová a Kateřina Jeřábková.
00:00
00:00
Line-up hostů FORZA Tatran: brankář: Milan Karšňák; hráči v poli: Petr Ďarmek, Miroslav Jahoda, Roman Petržela, Milan Fridrich, Martin Kostiha
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Aleš Havlas; hráči v poli: Petr Merlíček, Jiří Stožický, Štěpán Motejzík, Kamil Gembec, Tomáš Taran