2:2
2:1
- : -

1. FbK Tábor - FbC Strakonice 5:3
10. Michael Šimek, 20. Lukáš Holub, 24. Lukáš Holub, 42. Vojtěch Prokop, 44. Ondřej Hájek - 24. Filip Kovárna, 27. Petr Eybl, 38. Matěj Mikeš; rozhodčí: Martin Draxler - Martin Hrubec; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Holub ? - Jonáš Hejlek ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:1;
45:00
44:53
Vyloučen hráč Lukáš Bambula družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:43
Vyloučen hráč Ondřej Palečko družstva FbC Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování.
43:51
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Ondřej Hájek, asistoval Michael Šimek (5:3).
41:07
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vojtěch Prokop, asistoval Lukáš Holub (4:3).
37:32
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Matěj Mikeš bez asistence (3:3).
30:00
30:00
26:14
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Petr Eybl, asistoval Miloslav Blahuta (3:2).
23:37
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Holub bez asistence (3:1).
23:33
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Filip Kovárna, asistoval Ondřej Šmíd (2:1).
19:34
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Holub, asistoval Michael Šťovíček (2:0).
15:00
15:00
13:34
Vyloučen hráč Ondřej Palečko družstva FbC Strakonice na 2 minuty za sekání.
09:34
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Michael Šimek, asistoval Lukáš Holub (1:0).
01:50
Vyloučen hráč Michael Šťovíček družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Martin Hrubec.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice: brankář: Jonáš Hejlek; hráči v poli: Daniel Matas, Petr Eybl, Luboš Homolka, Ondřej Palečko, Miloslav Blahuta