0:5
1:4
- : -

SFK Kozel Počenice - Florbal Vsetín 2:11
4. Ondřej Savčák, 39. Dominik Šťastník - 1. Jiří Horský, 7. Marek Tomanec, 14. Jiří Horský, 17. Jakub Vrzal, 19. Filip Vichtora, 22. Dominik Markytán, 25. Jiří Walter, 28. Jiří Horský, 32. Jiří Horský, 32. Michal Klícha, 36. Marek Tomanec; rozhodčí: Petr Stoklásek - Vu Pham Anh; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Kryštof Pejcha 21 - Lukáš Matocha 14, Martin Dvořák 3; po třetinách: 1:2, 0:5, 1:4;
39:00
38:10
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Dominik Šťastník, asistoval Ondřej Savčák (2:11).
37:44
Vyloučen hráč Vojtěch Dofek družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:04
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Marek Tomanec, asistoval Šimon Sekula (1:11).
31:54
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michal Klícha, asistoval Filip Vichtora (1:10).
31:31
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jiří Horský, asistoval Šimon Sekula (1:9).
27:58
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jiří Horský, asistoval Michal Klícha (1:8).
26:44
Vyloučen hráč Jiří Petráš družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za sekání.
26:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Dvořák družstva Florbal Vsetín
26:00
26:00
24:07
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jiří Walter, asistoval Vojtěch Saksa (1:7).
21:09
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Dominik Markytán, asistoval Michal Košůtek (1:6).
18:10
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Filip Vichtora, asistoval Michal Košůtek (1:5).
16:37
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Vrzal, asistoval Filip Vichtora (1:4).
13:20
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jiří Horský bez asistence (1:3).
13:00
13:00
06:26
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Marek Tomanec, asistoval Filip Vichtora (1:2).
03:50
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Ondřej Savčák, asistoval Dominik Šťastník (1:1).
00:37
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jiří Horský bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stoklásek a Vu Pham Anh.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Lukáš Matocha; hráči v poli: Šimon Sekula, Jiří Horský, Jakub Vrzal, Michal Klícha, Filip Mynář
00:00
Line-up domácích SFK Kozel Počenice: brankář: Kryštof Pejcha; hráči v poli: Ondřej Savčák, Lukáš Opelík, Vojtěch Dofek, Dominik Šťastník, Radek Kašík