2:3
0:6
- : -

Florbal Chomutov B - FBC DDM Kati Kadaň 3:13
11. Patrik Karger, 19. Patrik Karger, 22. František Palma - 4. Jakub Káčerík, 7. Lukáš Adam, 9. Kristián Hub, 10. Lukáš Adam, 23. Lukáš Adam, 26. Marek Pokorný, 28. Marek Pokorný, 33. Jiří Prokop, 34. Jakub Káčerík, 35. Marek Pokorný, 39. Matyáš Cap, 42. Marek Pokorný, 45. Jiří Hladík; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Honíšek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Gaier 15 - Pavel Sarič 9; po třetinách: 1:4, 2:3, 0:6;
45:00
44:21
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Hladík, asistoval Jiří Prokop (3:13).
41:02
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Marek Pokorný bez asistence (3:12).
38:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Matyáš Cap, asistoval Jiří Prokop (3:11).
34:00
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Marek Pokorný, asistoval Jiří Prokop (3:10).
33:37
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jakub Káčerík, asistoval Jiří Prokop (3:9).
33:18
Vyloučen hráč Vojtěch Štěpánek družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop, asistoval Marek Pokorný (3:8).
30:00
30:00
27:09
25:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Marek Pokorný, asistoval Daniel Gerstner (3:6).
23:32
Vyloučen hráč Lukáš Adam družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Adam bez asistence (3:5).
21:08
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil František Palma, asistoval Daniel Husák (3:4).
18:00
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Patrik Karger bez asistence (2:4).
15:00
15:00
10:18
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Patrik Karger, asistoval Ondřej Vršata (1:4).
09:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Adam, asistoval Matouš Terč (0:4).
08:17
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Kristián Hub, asistoval Matouš Terč (0:3).
06:03
03:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jakub Káčerík, asistoval Lukáš Adam (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Honíšek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň:
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov B: brankář: Jakub Gaier; hráči v poli: Daniel Husák, Vojtěch Štěpánek, Šimon Fillinger, František Palma, Patrik Karger