1:0
0:2
- : -

FBC FORSEE PLZEŇ - USK Akademik Cheb 1:2
21. Ondřej Kubeš - 42. Jakub Václav, 45. Dominik Vrána; rozhodčí: Vojtěch Jahn - Jaroslav Němeček; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Růžička 19 - Jakub Houser 12; po třetinách: 0:0, 1:0, 0:2;
45:00
44:20
Vyloučen hráč Vlastimil Křížek družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za bránění ve hře.
44:03
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil Dominik Vrána, asistoval Jakub Václav (1:2).
44:03
Ještě než jsme stihli vychválit i plzeňského gólmana za skvělé zákroky, máme tu branku v přesilovce. Na tuto střelu už Růžička nedosáhl.
44:00
Timeout FBC FORSEE PLZEŇ
42:46
I v oslabení vyslal hráč Forsee jedouvatou bombu z poloviny hřiště. Chebský gólman zasahuje a drží svůj tým na nohou!
42:30
Timeout USK Akademik Cheb
42:04
Vyloučen hráč Karel Páv družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:04
Třetí třetina opravdu přináši drama. Obrat zápasu. Cheb má za stavu 1:1 šanci ujmout se vedení. Jak naloží s přesilovkou?
41:06
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil Jakub Václav, asistoval Jan Žuk (1:1).
41:06
Zvoní tyč! Obrovská šance Forsee dva na nula končí na tyčce. A hned protiútok Chebu trestá neproměněnou šanci. Nedáš dostaneš!
39:15
Chebský gólman Houser teď podržel svůj tým dvěma parádními zákroky. V obou šancích byli hráči Forsee sami před bránou.
37:24
Cheb opět drží loptičku, kombinují na soupeřově polovině. Bez gólu.
36:23
Vyloučen hráč Karel Páv družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za sekání.
35:10
Cheb se marně snaží uzamknout soupeře.
33:37
Vyloučen hráč Jaroslav Tuma družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za špatné střídání.
33:00
Překombinovaná akce Chebu. Škoda.
32:30
Těžko určit, který tým na hříšti dominuje.
30:44
Oba týmy si vytvořili gólové šance. Nedříve Forsee a pak z protiútoku Cheb. Tempo se zvyšuje.
30:01
Věříme, že třetí třetina přinese dramatický závěr.
30:00
30:00
28:47
Vyloučen hráč Lukáš Valenta družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za bránění ve hře.
28:47
Plzeňský protiútok zastavil nekompromisně chebský Valenta. Bohužel nedovoleně a byl odměněn dvěma trestnými minutami.
27:00
Cheb na balónku zakládá útočnou akci. Tu však Plzeň přerušila a střelu z protiútoku vykryl chebský gólman přilbou. Parádní a pohotový zákrok.
26:30
Útočnou akci Forsee blokuje chebský obránce. Forsee však stále na balónku.
25:45
Chebští hráči konečně ukazují své sebevědomí a předvádí nějakou tu kličku. Forsee naopak hru zjednodušuje a po jedné přihrávce do útoku prověřují chebského golmana z dálky.
24:40
Šance pro Forsee zvýšit na 2:0 do prázdné brány. Plzeňský útočník však nabíku odmítl a přestřelil.
22:41
Cheb si v početní převaze nedokázal vytvořit golovou šanci, což by pro bývalý divizní tým v této soutěži neměl být problém. Věříme, že svou kvalitu v zápase předvedou.
20:41
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Ondřej Kubeš, asistoval Zbyněk Vícha (1:0).
20:41
Vyloučen hráč Jaroslav Tuma družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za nesportovní chování.
20:41
Hru okořenil Ondřej Kubeš, který takovým padáčkem z půlky překvapil chebského golmana. 1:0
19:00
U stolku nemáme slov. Hra je opravdu pro oko diváka nudná, žádné pěkné akce se nerýsují. Ještě chvilku a doporučíme vám raději sledovat šachový turnaj.
18:00
Hra se přelévá ze strany na stranu. Jsme svědky nepřesných přihrávek a málo razantních střel, které často letí mimo branku.
17:10
Byli jsme svědky nepříjemného hitu, který obdržel hostující gólman od útočícího hráče. Hra přerušena.
17:00
Cheb se neúspěšně snaží svojí aktivitu proměnit v góly. Bohužel se jim střelecky nedaří.
15:40
Zdravím z komentátorského stanoviště. Hanz und Hanz jsou připraveni podat Vám objektivní komentář alespoň na zbytek zápasu Forsee vs. Cheb.