6:0
4:2
- : -

1. FBK Eagles Orlová B - SK Domaslavice B 12:3
1. Michal Sordyl, 1. Jan Studenský, 14. Aleš Onderka, 15. Radek Šolc, 21. Filip Kryštof, 21. Radek Šolc, 22. Jakub Kožušník, 24. Jan Studenský, 25. Tomáš Přeček, 30. Marián Antoszyk, 33. Michal Sordyl, 36. Michal Sordyl - 12. Vojtěch Wojnar, 25. Vojtěch Wojnar, 28. Aleš Onderka; rozhodčí: Vojtěch Cuberek - Tomáš Brus; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Siřinek ? - Lukáš Krawczyk ?; po třetinách: 2:1, 6:0, 4:2;
36:00
35:23
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Michal Sordyl, asistoval Tomáš Přeček (12:3).
32:27
29:46
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Marián Antoszyk, asistoval Jan Studenský (10:3).
27:31
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Aleš Onderka, asistoval Miroslav Bartek (9:3).
24:39
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Aleš Onderka (9:2).
24:15
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Tomáš Přeček, asistoval Filip Kryštof (9:1).
24:00
24:00
23:41
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Jan Studenský, asistoval Marián Antoszyk (8:1).
21:08
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Jakub Kožušník, asistoval Petr Kantek (7:1).
20:29
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Radek Šolc, asistoval Jan Studenský (6:1).
20:02
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Filip Kryštof, asistoval Tomáš Přeček (5:1).
18:03
Vyloučen hráč Jan Studenský družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
14:20
13:50
Vlastní branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Aleš Onderka (3:1).
12:00
12:00
11:33
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Vojtěch Wojnar bez asistence (2:1).
06:23
Vyloučen hráč Lukáš Špánik družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za hra na zemi.
04:42
Vyloučen hráč Michal Vrubel družstva SK Domaslavice B na 2 minuty za sekání.
02:06
Trestné střílení družstva SK Domaslavice B neproměnil David Gavenda.
00:58
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Jan Studenský, asistoval Michal Kříž (2:0).
00:11
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Cuberek a Tomáš Brus.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Domaslavice B: brankář: Lukáš Krawczyk; hráči v poli: Miroslav Bartek, David Gavenda, Lukáš Sváda, Matěj Adamek, Michal Vrubel