2:1
3:1
- : -

FBC Playmakers Prostějov B - FBC Vikýřovice 6:3
6. Petr Heinisch, 18. Filip Schuster, 23. Milan Hnízdil, 27. Petr Heinisch, 32. Milan Hnízdil, 36. Filip Schuster - 9. David Havlena, 15. Patrik Novák, 28. David Havlena; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Štěpán Tichý ? - Petr Kotráš ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:1;
36:00
35:27
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil Filip Schuster bez asistence (6:3).
34:21
Timeout FBC Vikýřovice
31:53
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil Milan Hnízdil, asistoval Petr Heinisch (5:3).
30:26
Vyloučen hráč Jakub Podhorný družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za hrubost.
29:22
Vyloučen hráč Jakub Dzurik družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:47
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil David Havlena bez asistence (4:3).
26:43
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil Petr Heinisch, asistoval Jan Mikulka (4:2).
24:00
24:00
23:28
22:41
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil Milan Hnízdil, asistoval Filip Schuster (3:2).
17:06
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil Filip Schuster, asistoval Milan Hnízdil (2:2).
14:46
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Patrik Novák, asistoval Petr Holan (1:2).
12:00
12:00
08:20
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil David Havlena, asistoval Petr Kotráš (1:1).
05:31
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikýřovice: brankář: Petr Kotráš; hráči v poli: Radek Dubový, Jakub Dzurik, David Havlena, Petr Holan, Marek Juna