4:0
5:1
- : -

Fbc Falcons Šternberk B - FBC Vikýřovice 11:2
3. Miroslav Čech, 11. Radomír Vodák, 15. Vojtěch Pravda, 15. Vojtěch Pravda, 18. Ota Kaplánek, 19. Ota Kaplánek, 26. Vojtěch Pravda, 28. Radomír Vodák, 30. Ondřej Urban, 32. Miroslav Čech, 35. Radek Kaman - 12. Petr Holan, 34. Petr Holan; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Hradil ? - Petr Kotráš ?; po třetinách: 2:1, 4:0, 5:1;
36:00
35:49
Šternberk dosáhl vytouženého cíle a může jít slavit !
34:34
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Radek Kaman, asistoval Ota Kaplánek (11:2).
34:34
Šternberk chytil příležitost za pačesy a využívá přesilovky.
34:21
Vyloučen hráč Radek Dubový družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za blokování hokejky.
34:21
Hosté opět jen ve čtyřech.
33:16
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Petr Holan, asistoval Petr Kotráš (10:2).
33:03
Je tu příběh jako z pohádky, nejen že se Šternberk blíží k zisku 6 bodů, dokonce pokořil i hranici 10 vstřelených gólů.
31:45
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Miroslav Čech, asistoval Radomír Vodák (10:1).
30:58
Tajemství Šternberka spočívá v tom, že se o taktice radí s Chuckem Norrisem.
29:42
Šternberk se snaží o debakl.
29:27
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Ondřej Urban, asistoval Radek Kaman (9:1).
27:18
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Radomír Vodák, asistoval Pavel Dokoupil (8:1).
25:19
Pravda opravdu zkompletoval hattrick.
25:18
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Vojtěch Pravda, asistoval Radek Kaman (7:1).
24:00
24:00
23:53
Konec třetiny nám okořenil nájezd.
23:52
Trestné střílení družstva FBC Vikýřovice neproměnil Petr Holan.
23:03
Hráč Vikýřovic ztratil botu.
22:14
Šternberk v přesilovce nic nepředvedl a hosté už hrají v plném počtu.
21:10
Pro Kaplánka je malá i házenkářská branka.
20:15
Početní výhodu si vyzkouší i domácí.
20:14
Vyloučen hráč Petr Holan družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za blokování hokejky.
20:02
Samostatný únik Vodáka skončil neúspěchem, kvůli odskočení míčku.
18:35
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Ota Kaplánek, asistoval Vojtěch Pravda (6:1).
17:53
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Ota Kaplánek bez asistence (5:1).
14:55
Je to pravda, Pravda navyšuje náskok Šternberka , který se zase o kousek přiližuje ke svému vytouženému cíli.
14:52
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Vojtěch Pravda, asistoval Ota Kaplánek (4:1).
14:39
12:05
Namotivovaný Šternberk cítí šanci získat 6 bodů, to tu dlouho nebylo.
12:00
12:00
11:36
11:36
Vikýřovice se ke konci třetiny probouzí.
10:29
10:29
Vodák se z trestné lavice vrátil na hřiště a hned skóruje.
10:02
Šternberk hraje snad lépe v oslabení , než v plném počtu.
09:32
Urban se střetl s golmanem Vikýřovic, oba jsou ale v pořádku.
08:18
Vikýřovice si zahrají přesilovku.
08:17
Vyloučen hráč Radomír Vodák družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za blokování hokejky.
04:58
Rozehrávku Bielčika si hosté pohlídali.
04:19
Brada přestřelil a míček končí za mantinelem.
02:53
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Miroslav Čech, asistoval Pavel Dokoupil (1:0).
02:53
Po kombinaci Dokoupila a Čecha se domácí ujímají vedení.
01:25
Dokoupil mohl zakončovat do prázdné brány, míček mu ale uskočil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikýřovice: brankář: Petr Kotráš; hráči v poli: Marek Juna, Radek Dubový, Jakub Dzurik, David Havlena, Petr Holan