2:3
2:1
- : -

IBK Bisons Přerov - FBC Mohelnice B 6:4
11. Ondřej Šmotek, 12. Vítězslav Petřík, 16. Vítězslav Petřík, 24. Vítězslav Petřík, 36. Martin Jochec, 39. Marek Havlíček - 19. Karel Brulík, 23. Filip Sedmera, 26. Tomáš Berka, 29. Ondřej Pjajko; rozhodčí: Tomáš Hruška - Daniel Tichý; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 2; zásahy brankářů: Jakub Štursa ? - Dominik Hejný ?; po třetinách: 2:0, 2:3, 2:1;
39:00
38:01
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Marek Havlíček, asistoval Jakub Grigárek (6:4).
37:59
Timeout IBK Bisons Přerov
37:59
Vyloučen hráč Filip Sedmera družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za blokování hokejky.
35:12
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Martin Jochec, asistoval Jiří Netočný (5:4).
32:53
Vyloučen hráč Jakub Grigárek družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání.
32:35
Trestné střílení družstva IBK Bisons Přerov neproměnil Vítězslav Petřík.
28:32
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Ondřej Pjajko, asistoval Filip Sedmera (4:4).
26:56
Trestné střílení družstva IBK Bisons Přerov neproměnil Jakub Grigárek.
26:00
26:00
25:19
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Tomáš Berka, asistoval Jiří Nitka (4:3).
23:47
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Vítězslav Petřík, asistoval Ondřej Šmotek (4:2).
22:12
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Filip Sedmera, asistoval Adam Heidenreich (3:2).
19:02
Vyloučen hráč Michal Bílek družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
18:37
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Karel Brulík, asistoval Tomáš Novotný (3:1).
17:57
Vyloučen hráč Ondřej Šmotek družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
17:44
Vyloučen hráč Tomáš Jančařík družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání.
16:43
Vyloučen hráč Michal Bílek družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za bránění ve hře.
15:39
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Vítězslav Petřík, asistoval Marek Havlíček (3:0).
13:00
13:00
11:11
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Vítězslav Petřík, asistoval Jakub Grigárek (2:0).
10:49
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Ondřej Šmotek, asistoval Vítězslav Petřík (1:0).