0:1
2:2
- : -

FbC Coyotes Jablunkov - 1. FBK Eagles Orlová B 3:3
9. Jakub Legierski, 25. Miroslav Byrtus, 30. Zdeněk Letovanec - 19. Filip Kryštof, 31. Filip Kryštof, 33. Jakub Kožušník; rozhodčí: Martin Kotala - Vojtěch Cuberek; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Marosz ? - Jiří Siřinek ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:2;
36:00
35:09
Timeout 1. FBK Eagles Orlová B
34:16
Vyloučen hráč Libor Kunčický družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
32:28
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Jakub Kožušník, asistoval Petr Kantek (3:3).
30:28
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Filip Kryštof, asistoval Michal Sordyl (3:2).
29:11
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Zdeněk Letovanec, asistoval Miroslav Byrtus (3:1).
24:36
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Miroslav Byrtus, asistoval Patrik Polák (2:1).
24:00
24:00
22:43
Vyloučen hráč Zdeněk Letovanec družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za hrubost.
18:24
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Filip Kryštof bez asistence (1:1).
17:23
Vyloučen hráč Jakub Legierski družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:40
Vyloučen hráč Jan Studenský družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za hra na zemi.
08:10
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jakub Legierski, asistoval Lukáš Turoň (1:0).
07:20
Vyloučen hráč Marián Antoszyk družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kotala a Vojtěch Cuberek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová B: brankář: Štefan Szöke; hráči v poli: Michal Kříž, Filip Kryštof, Michal Sordyl, Adam Krmášek, Radek Šolc
00:00
Line-up domácích FbC Coyotes Jablunkov : brankář: Jan Marosz; hráči v poli: Lukáš Turoň, Martin Chmiel, Patrik Polák, Miroslav Byrtus, Zdeněk Letovanec