0:4
2:3
- : -

SFK Kozel Počenice - FBC Slušovice 2:11
30. Tomáš Kozlíček, 39. Tomáš Kozlíček - 4. Milan Sousedík, 4. Milan Sousedík, 6. Milan Sousedík, 13. Tomáš Sousedík, 14. Milan Sousedík, 18. Šimon Pekař, 22. Michal Řezník, 24. Michal Řezník, 32. Šimon Pekař, 33. Daniel Chovanec, 37. Milan Sousedík; rozhodčí: Michal Drápal - Ladislav Plachý; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Králík ? - Martin Vrána ?; po třetinách: 0:4, 0:4, 2:3;
39:00
38:30
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Tomáš Kozlíček, asistoval Adrian Jiřík (2:11).
36:16
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Milan Sousedík, asistoval Miroslav Šefl (1:11).
32:06
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Daniel Chovanec, asistoval Michal Řezník (1:10).
31:37
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Šimon Pekař bez asistence (1:9).
29:50
Tlak Počenic nakonec zužitkoval Tomáš Kozlíček. Obránci Slušovic teď vlastního golmana příliš nepodrželi...
29:44
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Tomáš Kozlíček, asistoval Jiří Petráš (1:8).
29:20
Kapitán domácích Křivánek měl dvě obrovské šance, první zblokoval slušovský obránce Sousedík a druhá jen těsně minula bránu Slušovic.
27:35
Dominik Šťastník jen těsně míjí levou šibenici Slušovské brány.
26:00
26:00
I druhá třetina byla pod jednoznačnou nadvládou Slušovic, zodpovědně přistupují k hráčům, nebojí se nahrávek a přesně zakončují.
26:00
23:12
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Michal Řezník, asistoval Tomáš Sousedík (0:8).
21:33
I přes nepříznivé skóre podávají Počenice velmi sympatický a bojovný výkon.
21:23
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Michal Řezník, asistoval Milan Sousedík (0:7).
17:31
Krásnou přesilovkovou souhru Slušovic zakončil Šíma Pekař.
17:30
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Šimon Pekař, asistoval Milan Sousedík (0:6).
16:31
Mira Šefl právě neproměnil dvě obrovské šance.
15:34
Vyloučen hráč Jiří Podlena družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:33
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Milan Sousedík, asistoval Erik Kolaja (0:5).
13:00
13:00
Počenice měli na začátku utkání několik příležitostí vstřelit gól, kterých však nevyužili. Slušovice se následně rozjeli a zápas mají pevně v rukou. Uvidíme, co nám nabídne druhá třetina.
13:00
12:26
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Tomáš Sousedík, asistoval Michal Řezník (0:4).
11:04
Michal Řezník odstřeluje branku soupeře jednou střelou za druhou...jen by potřeboval fotbalovou branku.
09:08
První útok Slušovic je opět velmi nebezpečný a tlačí soupeře.
06:00
Počenice stále dobře napadají a je jen div, že z toho zatím nepadl gól do sítě Slušovic.
05:41
Čistý hatrick Milana Sousedíka po krásných nahrávkách Miry Šefla, nádhera.
05:40
03:48
03:48
Rychlé probuzení Slušovic:)
03:36
02:00
Počenice zatím podávají velmi bojovný výkon.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Drápal a Ladislav Plachý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slušovice:
00:00
Line-up domácích SFK Kozel Počenice: brankář: Jiří Králík; hráči v poli: Jiří Podlena, Ondřej Savčák, Jakub Křivánek, Jan Petráš, Dominik Šťastník
00:00
Je to tady přátelé, začíná první utkání posledního turnaje domácího týmu FBC Slušovice.