2:0
- : -
SK Slavičín

FBC Slušovice - SK Slavičín 13:1
1. Milan Sousedík, 5. Šimon Pekař, 5. Michal Řezník, 8. Šimon Pekař, 9. Miroslav Šefl, 10. Jindřich Hub, 11. Milan Sousedík, 16. Miroslav Šefl, 17. Tomáš Sousedík, 18. Jindřich Hub, 22. Daniel Chovanec, 34. Lukáš Mrňka, 35. Pavel Gerža - 23. Matěj Janáč; rozhodčí: Matěj Otáhal - Michal Drápal; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Vrána ? - Lukáš Fojtík ?; po třetinách: 7:0, 4:1, 2:0;
39:00
37:38
Neuvěřitelně zkušeně si slušovský gólman Vrána poradil s trestným střílením a svým pohybem dostal střelce mimo střelecký úhel.
35:45
Slavičín však rozhodně neskládá zbraně a snaží se bojovat o každý míč.
35:04
Tak Slušovice se ještě trochu probudili a i sváteční střelci Mrňka s Geržou trefují bránu soupeřů.
34:57
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Pavel Gerža, asistoval Šimon Pekař (13:1).
33:46
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Lukáš Mrňka, asistoval Šimon Pekař (12:1).
32:01
Hra velmi ztratila na atraktivitě. Jedna nepřesná střela střídá druhou na obou stranách.
26:00
26:00
22:18
Slavičín přeci jen vybojoval gól. Klobouk dolů před jejich bojovností i za tohoto nepříznivého stavu
22:13
Branku družstva SK Slavičín vstřelil Matěj Janáč, asistoval Radim Mareček (11:1).
21:37
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Daniel Chovanec, asistoval Tomáš Sousedík (11:0).
19:52
Vyloučen hráč Milan Sousedík družstva FBC Slušovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:44
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Jindřich Hub, asistoval Milan Sousedík (10:0).
16:39
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Tomáš Sousedík, asistoval Miroslav Šefl (9:0).
16:27
Slavičínští hráči se velmi snaží prostřelit slušovského Martina Vránu, ten ale stále čaruje a drží nulu.
15:26
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Miroslav Šefl, asistoval Milan Sousedík (8:0).
14:28
Hráč Slušovic Daniel Chovanec obětavě blokuje střely Slavičína...jeho hýžďové svaly však nezažívají úplně radostné chvíle...
13:00
13:00
Na konci třetiny se, i díky "brutálnímu" faulu Tomáše Sousedíka, dostali Slušovice pod tlak. Přesilová hra bude pokračovat i ve druhé části.
13:00
12:39
Vyloučen hráč Tomáš Sousedík družstva FBC Slušovice na 2 minuty za bránění ve hře.
10:15
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Milan Sousedík, asistoval Šimon Pekař (7:0).
09:58
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Jindřich Hub, asistoval Tomáš Sousedík (6:0).
08:11
07:37
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Šimon Pekař bez asistence (4:0).
06:56
Gólman Slušovic Martin Vrána předvádí gymnastické zákroky při šancích Slavičína. Dočká se konečně vychytané nuly?
04:49
Slušovice zvládají využít každou příležitost. Michal Řezník zkušeně, po "výborných" radách všech zúčastněných, proměnil trestné střílení střelou k tyči.
04:20
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Michal Řezník z trestného střílení (3:0).
04:12
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Šimon Pekař, asistoval Erik Kolaja (2:0).
02:35
Vyloučen hráč David Kopeček družstva SK Slavičín na 2 minuty za blokování hokejky.