3:5
3:2
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - SK BIVOJ LITVÍNOV 6:7
3. Šimon Krtil, 9. Ondřej Pšenička, 12. Roman Rathousky, 15. Matěj Macák, 17. Ondřej Pšenička, 18. Šimon Krtil - 2. Martin Dvořák, 4. Jan Vokáč, 6. Lukáš Kaprhál, 8. Jan Vokáč, 11. Erik Kocur, 13. Lukáš Kaprhál, 21. Jan Vokáč; rozhodčí: Martin Štrunc - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Miroslav Váca 4, Zdeněk Váca 7 - Lukáš Vostárek 13; po třetinách: 3:5, 3:2;
24:00
22:23
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
22:23
Vyloučen hráč Aneta Weissová družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
20:32
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč bez asistence (6:7).
17:23
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Šimon Krtil, asistoval Ondřej Pšenička (6:6).
16:59
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Ondřej Pšenička bez asistence (5:6).
14:51
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matěj Macák, asistoval Marek Sochor (4:6).
12:59
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál, asistoval Jan Vokáč (3:6).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Zdeněk Váca družstva 1. FBC DDM Děčín IV
12:00
12:00
11:28
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Roman Rathousky, asistoval Petr Slánský (3:5).
10:12
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Tomáš Kolodziej (2:5).
09:27
Vyloučen hráč Marek Sochor družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
08:30
07:28
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Tomáš Liška (1:4).
05:18
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál, asistoval Tomáš Kolodziej (1:3).
03:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč bez asistence (1:2).
02:43
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Šimon Krtil, asistoval Petr Slánský (1:1).
01:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Jan Vokáč (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Štrunc a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Vostárek; hráči v poli: Lukáš Balín, Tomáš Kolodziej, Martin Dvořák, Lukáš Kaprhál, Jan Vokáč