0:1
1:1
- : -

OLYMP FLORBAL - FBC Draci Říčany bílí 2:4
5. Antonín Háček, 34. Jan Kadlec - 4. Marek Honzák, 9. Kilián Smetánka, 16. David Tománek, 36. Michal Strieženec; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Filip Binko ? - František Lerch ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 1:1;
45:00
42:11
Timeout OLYMP FLORBAL
39:21
Vyloučen hráč Filip Nevický družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za vysoká hokejka.
35:36
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Michal Strieženec, asistoval Jakub Vykouk (2:4).
33:32
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Jan Kadlec, asistoval Dalibor Thoma (2:3).
30:00
30:00
21:53
Vyloučen hráč Tadeáš Nedoma družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
15:21
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil David Tománek, asistoval Vojtěch Honzák (1:3).
15:00
15:00
14:54
Vyloučen hráč Antonín Háček družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
09:07
Vyloučen hráč Jakub Vykouk družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za hrubost.
08:05
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Kilián Smetánka, asistoval David Tománek (1:2).
04:02
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Antonín Háček, asistoval Robin Davis (1:1).
03:12
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Marek Honzák, asistoval Ondřej Kubeš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci Říčany bílí:
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL: brankář: Filip Binko; hráči v poli: Robin Davis, Matyáš Prchlík, Tadeáš Nedoma, Dalibor Thoma, Antonín Háček