1:1
5:1
- : -

FLORBAL JABLONEC - SK BIVOJ LITVÍNOV 8:2
8. Daniel Endrle, 8. Petr Frkala, 16. Jan Kantor, 33. Jan Koravský, 40. Lukáš Preisler, 41. Daniel Endrle, 43. Marek Černý, 45. Petr Frkala - 26. Jan Langhammer, 35. Tomáš Kratochvíl; rozhodčí: Pavel Váňa - Matěj Novák; vyloučení: 2:0; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Svoboda ? - Vojtěch Soukup ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 5:1;
45:00
44:07
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Petr Frkala bez asistence (8:2).
42:31
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Marek Černý, asistoval Semih Pehlivan (7:2).
40:17
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
40:17
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Daniel Endrle, asistoval Ondřej Hašlar (6:2).
39:31
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Preisler, asistoval Ondřej Hašlar (5:2).
37:01
Vyloučen hráč Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kratochvíl bez asistence (4:2).
32:40
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Koravský, asistoval Jakub Daníček (4:1).
30:00
30:00
27:44
Vyloučen hráč Petr Frkala družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
25:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Langhammer, asistoval Filip Fišer (3:1).
15:41
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Kantor, asistoval Jakub Daníček (3:0).
15:00
15:00
07:53
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Petr Frkala, asistoval Jan Koravský (2:0).
07:38
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Daniel Endrle, asistoval Marek Černý (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Matěj Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV:
00:00
Line-up domácích FLORBAL JABLONEC: brankář: Daniel Svoboda; hráči v poli: Adam Podzimek, Lukáš Preisler, Ondřej Hašlar, Petr Frkala, Jan Koravský