0:0
1:1
- : -

K1 Florbal Židenice - Crazy girls FBC Liberec 6:1
11. Kamila Pravcová, 11. Zuzana Hubáčková, 15. Jitka Drápalová, 19. Kamila Pravcová, 19. Andrea Dernerová, 45. Andrea Dernerová - 42. Klára Leierová; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:3 + Kristýna Zelníčková (LIB) OS; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 20 - Marcela Štěpánová 18; po třetinách: 5:0, 0:0, 1:1;
60:01
Komentář trenéra týmu hostů (Jakubík): Dnes jsme prohráli. Není co víc k tomu říct jen to že Židenice dnes víc chtěli a byli doma. V pátek se vidíme a doma budeme opět silnější. Díky soupeři a divákům
60:01
Komentář trenéra týmu domácích (Prouzová): Dobře zvládnutá úvodní třetina předurčila ráz utkání, škoda, že v prostřední části jsme nezužitkovali žádnou z velkého množství šancí, nicméně zodpovědnou hrou jsme si výhru vzít nenechali. Díky soupeři, v pátek nás čeká pokrčování.
60:00
59:59
Počet střel: Domácí - 5, Hosté - 12
59:45
Sedláčková posílá neuvěřitelnou nahrávku na Hubáčkovou, ta posílá ještě neuvěřitelnější nahrávku na Pravcovou, která nejvíc nejneuvěřitelně netrefuje neuvěřitelně prázdnou branku
59:09
Indrová leží před brankou a Dernerová střílí vedle
58:08
Romančáková zakončuje jednou rukou a backhandem,. Dobrá střela, ale Štěpánová kryje
53:56
Dernerová se rozčiluje nad nepísknutou vysokou a v vzápětí přidává svoji vysokou
52:56
Dernerová zakládá akci , nahrává Drápalové, ta sklepává pod sebe a míček se zatím drží na zádi Židenic
52:23
Krištofová znovu v akci
51:58
Rozehrávka po delší době pro Židenice
51:17
Indrová znovu nahazuje a tentokrát Hubáčková před brankou tečuje a posílá míček vedle
48:19
Krištofová zasahuje a po té, co vyráží soupeřce hokejku z ruk se ji omlouvá, že to nebylo schválně
45:47
Druhá přesilovka pro Liberec. Míček končí mimo hřiště, rozehrává Liberec a stahuje se dozadu, odkud se snaží rozehrát
44:44
Vyloučen hráč Zuzana Hubáčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
44:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Lucie Romančáková (6:1).
41:32
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Martina Dostalíková (5:1).
38:36
Hubáčková na Rybníčkovou a ta konečně trefuje prostor zařízení, kde zasahuje Štěpánová
36:58
Zelníčkové končí osobní trest, ale na hřišti je plno a tak si trest ještě o 57 vteřin prodlužuje
36:05
Veidlová střílí a Krištofová zasahuje
35:24
Indrová střílí od poloviny a vyražený míček se snaží trefit ještě Knapová, která nám ale ukazuje pouze hru vysokou holí
34:54
Pravcová posílá nepřesnou nahrávku za Sedláčkovou, kterou pobírá Mlejnková a hrne se do protiútoku
34:04
Teď sledujeme florbal ze strany na stranu
33:33
Výhoda pro Liberec, který se tlačí až do střely Zase jen vedle
33:14
Pravcová sklepává ze středu na Nečasovou, dál jde míček k Pospíšilové a ta posílá dopředu
30:53
Dostalíková sama přes střed až do zakončení, které jde reklamu Hattricku za brankou
30:09
Vyloučen hráč Kristýna Pospíšilová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra rukou.
24:58
Vyloučen hráč Kristýna Zelníčková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
24:58
Vyloučen hráč Kristýna Zelníčková družstva Crazy girls FBC Liberec - osobní trest.
21:27
Vyloučen hráč Kristýna Zelníčková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
18:22
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Martina Indrová (5:0).
18:10
Pravcová využívá chybnou rozehrávku Liberce a zvyšuje
18:08
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová bez asistence (4:0).
14:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jitka Drápalová z trestného střílení (3:0).
11:11
Domácí čeká první přesilovka a uvidíme, jestli se jim povede navýšit skóre na 3:0
10:49
Vyloučen hráč Aneta Foffová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
10:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Hubáčková, asistoval Natálie Janečková (2:0).
10:20
Domácí se mohou konečně radovat z gólu. A teď už nahrává Janečková Hubáčkové...
10:18
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Kristýna Pospíšilová (1:0).
10:17
Slyšíme třít se o sebe hokejky před brankou FBC, z toho bude rozehrávka pro K1
09:23
Pravcové se po tom stejném mantinelu nepodařilo projít a přihrává přímo Koníčkové, která však ztrácí ještě před soupeřovic brankou
08:34
Indrová atakována v souboji na mantinelu a rozehrávku má K1
07:44
Rybníčková nevidí Sedláčkovou a sama střílí. Bohužel je to jen další střela, co končí vedle