2:1
4:0
- : -

FBC Lions Mladá Boleslav - FBC Hamsters Vysočany 7:2
11. Jan Parpel, 13. Daniel Macoun, 19. Václav Herčík, 25. Václav Herčík, 29. Daniel Macoun, 30. Václav Herčík, 30. Zdeněk Kvapil - 1. Vítězslav Princ, 22. Jan Hazlbauer; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Luboš Saska ? - Pavel Bartůněk ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:0;
36:00
33:59
Vyloučen hráč Tomáš Kubín družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za sekání.
32:54
Timeout FBC Hamsters Vysočany
30:26
Vyloučen hráč Jan Pavluk družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za bránění ve hře.
29:37
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Zdeněk Kvapil, asistoval Jiří Havel (7:2).
29:15
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Václav Herčík, asistoval Daniel Macoun (6:2).
28:46
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Daniel Macoun, asistoval Václav Herčík (5:2).
24:58
24:00
24:00
23:59
23:43
Vyloučen hráč Vítězslav Princ družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za bránění ve hře.
21:24
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Jan Hazlbauer, asistoval Vítězslav Princ (3:2).
18:06
12:59
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Daniel Macoun, asistoval Tomáš Kahulle (2:1).
12:00
12:00
10:26
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Jan Parpel, asistoval Jiří Havel (1:1).
07:28
Vyloučen hráč Tomáš Bulant družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za sekání.
00:56
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Vítězslav Princ, asistoval Jan Hazlbauer (0:1).