2:2
2:5
- : -

FBC Hamsters Vysočany - Florbal Neratovice 8:11
1. Martin Uchytil, 2. Vít Dvořák, 10. Tomáš Herold, 11. Matouš Pařík, 19. Tomáš Herold, 24. Matouš Pařík, 27. Vítězslav Princ, 34. Tomáš Herold - 1. Martin Boušek, 2. Martin Boušek, 10. Martin Boušek, 11. David Houdek, 13. Martin Boušek, 19. Kamil Petrák, 30. Kamil Petrák, 31. Martin Boušek, 31. Lukáš Mrkvička, 34. Martin Boušek, 35. Radim Tůma; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Krupička; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Pavel Bartůněk ? - Tomáš Neckář ?; po třetinách: 4:4, 2:2, 2:5;
36:00
34:04
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Radim Tůma, asistoval Martin Boušek (8:11).
33:30
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Tomáš Herold, asistoval Jan Hazlbauer (8:10).
33:12
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Martin Boušek, asistoval Kryštof Dítě (7:10).
30:09
Timeout FBC Hamsters Vysočany
30:09
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Lukáš Mrkvička, asistoval Michal Brnka (7:9).
30:02
29:42
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Kamil Petrák, asistoval Lukáš Mrkvička (7:7).
28:46
Trestné střílení družstva Florbal Neratovice neproměnil Martin Boušek.
26:50
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Vítězslav Princ, asistoval Martin Uchytil (7:6).
24:00
24:00
23:58
Vyloučen hráč Matouš Pařík družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:18
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Matouš Pařík, asistoval Tomáš Herold (6:6).
20:11
Vyloučen hráč Petr Bauer družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání.
18:43
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Tomáš Herold bez asistence (5:6).
18:34
12:26
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Martin Boušek, asistoval Tomáš Neckář (4:5).
12:00
12:00
10:53
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Matouš Pařík, asistoval Vítězslav Princ (4:4).
10:48
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil David Houdek, asistoval Martin Boušek (3:4).
10:16
Vyloučen hráč Martin Hrubec družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za bránění ve hře.
09:44
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Martin Boušek, asistoval Radim Tůma (3:3).
09:32
01:44
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Vít Dvořák, asistoval Tomáš Herold (2:2).
01:12
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Martin Boušek bez asistence (1:2).
00:34
00:15
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Martin Uchytil, asistoval Tomáš Herold (1:0).