3:1
5:3
- : -

FBC Rytíři Český Krumlov - SK Meťák České Budějovice 10:6
6. František Hlásek, 13. David Dvořáček, 16. Martin Mráz, 24. Šimon Petr Hladík, 27. Matěj Beniačik, 34. David Dvořáček, 36. Martin Mráz, 39. František Hlásek, 41. Michal Forst, 44. Michal Forst - 12. Jan Baron, 15. Matěj Hladík, 18. Lukáš Čipera, 41. Matyáš Sadvár, 43. Lukáš Čipera, 44. Jan Voráček; rozhodčí: Václav Paletář - Tomáš Mareš; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Šítal ? - Matěj Grimbosch ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 5:3;
45:00
43:39
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Michal Forst bez asistence (10:6).
43:25
Timeout FBC Rytíři Český Krumlov
43:25
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jan Voráček, asistoval Matyáš Sadvár (9:6).
42:24
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Lukáš Čipera, asistoval Jakub Jiráček (9:5).
40:58
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Matyáš Sadvár, asistoval Jan Baron (9:4).
40:41
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Michal Forst, asistoval Martin Mráz (9:3).
38:55
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil František Hlásek bez asistence (8:3).
36:58
Vyloučen hráč Michal Forst družstva FBC Rytíři Český Krumlov na 2 minuty za nesportovní chování.
35:31
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Martin Mráz, asistoval Michal Forst (7:3).
33:06
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil David Dvořáček bez asistence (6:3).
30:00
30:00
26:37
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Matěj Beniačik bez asistence (5:3).
23:41
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Šimon Petr Hladík, asistoval Michal Forst (4:3).
17:22
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Lukáš Čipera, asistoval Marcel Řežáb (3:3).
15:57
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Martin Mráz, asistoval František Hlásek (3:2).
15:00
15:00
14:40
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Matěj Hladík, asistoval Marcel Řežáb (2:2).
14:24
Vyloučen hráč Matěj Beniačik družstva FBC Rytíři Český Krumlov na 2 minuty za sekání.
12:52
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil David Dvořáček, asistoval Michal Forst (2:1).
12:31
Vyloučen hráč Ondřej Vondra družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
11:07
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jan Baron, asistoval Ondřej Vondra (1:1).
05:03
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil František Hlásek, asistoval David Dvořáček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a Tomáš Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Meťák České Budějovice:
00:00
Line-up domácích FBC Rytíři Český Krumlov: brankář: Jakub Šítal; hráči v poli: Michal Forst, David Dvořáček, Šimon Petr Hladík, Matěj Beniačik, František Hlásek