0:0
3:1
- : -

Florbal Neratovice - FbŠ Bohemians Praha 4 bílí 3:1
15. Jáchym Kašpárek, 17. Patrik Slavík, 18. Matyáš Hýsek - 26. Matyáš Pořízek; rozhodčí: Daniel Vykoukal - Daniel Kyndl; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Viktor Čejka ? - Patrik Slavík ?; po třetinách: 0:0, 3:1;
26:00
25:46
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil Matyáš Pořízek, asistoval Oliver Nathan Adamy (3:1).
22:00
Vyloučen hráč Luděk Šebek družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za bránění ve hře.
17:31
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Matyáš Hýsek, asistoval Ondřej Huml (3:0).
16:30
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil Patrik Slavík (2:0).
14:47
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Jáchym Kašpárek, asistoval Luděk Šebek (1:0).
13:00
13:00
01:48
Vyloučen hráč Jáchym Kašpárek družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Vykoukal a Daniel Kyndl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians Praha 4 bílí: brankář: Patrik Slavík; hráči v poli: Matyáš Pořízek, Adam Pivný, Vojtěch Hatala, Matouš Juřek, Jan Hrubý