3:0
2:2
- : -

FbŠ Bohemians Praha 4 bílí - SSK Future ZŠ Brána jazyků 5:2
6. Matyáš Pořízek, 9. Matyáš Pořízek, 13. Adam Pivný, 24. Matouš Juřek, 25. Adam Pivný - 22. Zbyněk Židlický, 24. Šimon Hammerschmied; rozhodčí: Daniel Vykoukal - Jiří Jestříbek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Patrik Slavík ? - Dominik Štágl ?; po třetinách: 3:0, 2:2;
26:00
24:39
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil Adam Pivný, asistoval Vojtěch Hatala (5:2).
23:50
Branku družstva SSK Future ZŠ Brána jazyků vstřelil Šimon Hammerschmied bez asistence (4:2).
23:14
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil Matouš Juřek, asistoval Vojtěch Hatala (4:1).
21:44
Branku družstva SSK Future ZŠ Brána jazyků vstřelil Zbyněk Židlický, asistoval Šimon Hammerschmied (3:1).
20:04
Vyloučen hráč Jan Pospíšil družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
12:30
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil Adam Pivný, asistoval Matouš Juřek (3:0).
08:03
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil Matyáš Pořízek bez asistence (2:0).
05:40
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil Matyáš Pořízek, asistoval Jan Hrubý (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Vykoukal a Jiří Jestříbek.
00:00
00:00
Line-up hostů SSK Future ZŠ Brána jazyků:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians Praha 4 bílí: brankář: Patrik Slavík; hráči v poli: Vojtěch Hatala, Jan Hrubý, Jonáš Vojtěch, Matyáš Pořízek, Adam Pivný