1:0
2:0
- : -

Wizards DDM Praha 10 - FBK Fat Pipe Vosy Praha 6:1
3. Alex Šorf, 11. Matěj Lisa, 12. Alex Šorf, 13. Pavel Štutzbart, 26. Pavel Štutzbart, 33. Matěj Lisa - 4. Pavel Rek; rozhodčí: Václav Lauda - Ondřej Budek; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Martin Louda ? - Jakub Dostál ?; po třetinách: 3:1, 1:0, 2:0;
36:00
32:54
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Matěj Lisa, asistoval Pavel Štutzbart (6:1).
32:03
Vyloučen hráč Vít Šerý družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání.
25:25
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart, asistoval Jan Kaliberka (5:1).
24:00
24:00
19:41
Vyloučen hráč Jan Kaliberka družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
17:41
Vyloučen hráč Filip Šesták družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
12:40
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart, asistoval Vít Křivonoska (4:1).
12:00
12:00
11:37
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Alex Šorf bez asistence (3:1).
10:49
10:25
Vyloučen hráč Daniel Eichler družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání.
03:54
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Pavel Rek, asistoval Miroslav Mestek (1:1).
02:23
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Alex Šorf, asistoval David Bouda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Lauda a Ondřej Budek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Fat Pipe Vosy Praha:
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Martin Louda; hráči v poli: Pavel Štutzbart, David Bouda, Antonín Vyšata, Alex Šorf, Jan Stádník